کاشف اسرار-بنابر اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، از ساعت صفر روز ۲۴ ماه آبان سهمیه بندی بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز آغاز شد

به گزارش کاشف اسرار،بنا به این اطلاعیه برای رانندگان تاکسی درون شهری بنزینی( ۴۰۰ لیتر) و خودروهای دو گانه سور به صورت ماهیانه( ۲۰۰) لیتر با نرخ ۱ هزار و ۱۵۰۰ تومان تعیین شد و مازاد بر آن دارندگان این وسایط نقلیه باید به نرخ ۳ هزار تومان خریداری کنند.

برابر آمار رسمی،۵ هزار و ۶۷۰ دستگاه خودرو تاکسی در شهر رشت وجود دارد که برخی از آنان در پایان ماه نسبت به فروش سهمیه بنزین مصرف نشده خویش به مردم با نرخ ما بین نرخ دولتی یک هزار و ۵۰۰ تومان و ۳۰ هزار ریال به نرخ آزاد اقدام می کنند.

با توجه به این که نظارت بر عملکرد تاکسی های درون شهری بر عهده رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت است،” نوری هریس” بگوید برای جلوگیری از سوء استفاده برخی از رانندگان تاکسی چه تدابیری اندیشیده و تاکنون چند دستگاه تاکسی اعمال قانون کرده است؟

پاسخ رییس سازمان یاد شده باید هر چه سریعتر به انضمام مستندات متقن و محکم نسبت به تنویر افکار عمومی بپردازد و چنان قاطعیت داشته باشد تا راه این گونه تخلفات بسته باشد نه این که با گذشت بالغ بر دو ماه هم چنان در پاره ای از موارد شاهد فروش سوخت دولتی به نرخ آزاد باشیم پایان پیام   

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :