کاشف اسرار-معاون بهداشت وزارت بهداشت بر لزوم موضع گیری قاطع در برابر اقدام سخیف و جاهلانه ” کتابسوزی” اخیر مقارن با عید کتاب سوزان پیروان کسروی در مراسمی آئینی با فیلم و تصویر فردی به نام “تبریزیان تاکید کرد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از وبدا، علی رضا رئیسی با بیان این مطلب، اظهار کرد: از داستان کتاب سوزان اسکندر و یونانیان و اقوام جاهل و مغول تا جشن های واقعی و مستند کتابسوزان “نازی ها” و  عید کتاب سوزی “کسروی” در یکم دیماه هر سال حکایت های بسیار شنیده وخوانده ایم،

وی افزود: اکنون و مقارن با عید کتابسوزان پیروان کسروی در مراسمی آئینی با فیلم و تصویر فردی به نام “تبریزیان” که پیروانش او را آیت الله میخوانند و تحت عنوان طب اسلامی تجارتخانه ای برپا کرده است به خود جرات داده و کتاب “اصول طب هاریسون” از کتب مرجع پزشکی را به آتش می کشد.

این مسئول،معتقد است: آن چه مایه تاسف است فقط خالی بودن دست این گروه جاهل و پر مدعا از نقد علمی نیست بلکه سکوت و عدم برخورد قاطع  مراجع علمی ،فرهنگی، دینی و قضایی در برابر چنین رفتارهای نابهنجار به نام اسلام و ایران است.

رئیسی، افزود: به نظر می رسد که این اتفاق نادر و عجیبی نیست و در حال تبدیل شدن به رویه و قاعده ای است که به اشکال مختلف شاهد تکرار آن بوده ایم.

وی خاطر نشان کرد: از دخالت جاهلانه در درمان صدها بیمار مبتلا به سرطان و بیماری های مزمن تا توصیه به خوردن نمک در هنگامه بسیج ملی “کنترل فشارخون” از تریبون صدا وسیما، خط نفوذی برای به تاراج بردن ایمان و اعتماد آحاد ملت مسلمان ایران و ضربه زدن به شأن و جایگاه روحانیت شکل گرفته است.

معاون وزیر بهداشت در پایان،تصریح کرد: در این برهه وظیفه خود می دانیم که به تمامی مراجع دینی، دانشگاهی و قضایی هشدار داده شود که در برابر این چنین اقدامات سخیف و جاهلانه ای بایستند و واکنشی در خور از خود نشان دهند.

نتیجه تصویری برای آیت الله تبریزیان طب اسلامی

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :