کاشف اسرار-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان به اظهارات یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت در جلسه علنی امروز پارلمان شهری با ادعای رایزنی برای تصدی پست شهرداری رشت و هم چنین ناتوان بودن برای اداره نانوایی واکنش نشان داد.

علی اوسط اکبری مقدم دقایقی قبل در گفتگو اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار به اظهارات “بهراد ذاکری ” واکنش نشان داد و اظهار کرد:بنده برای “ذاکری”به عنوان یک جوان تحصیل کرده و عضو شورای اسلامی شهر رشت احترام قائل هستم.

وی در واکنش به ادعای “ذاکری”مبنی بر این که معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان جهت تصدی پست شهرداری رشت در حال رایزنی است،خاطر نشان کرد:جایگاه فعلی بنده ،بالاتر از منصب شهردار رشت می باشد .

معاون اسبق امور عمرانی شهرداری رشت با تاکید بر این که به هیچ وجه علاقه مند نیستم بار دیگر در حوزه مدیریت شهری کار کنم،ابراز کرد:هم اکنون به عنوان یک مدیر استانی در حال انجام وظیفه می باشم و وظیفه خودم را خدمت به هم استانی ها می دانم.

اوسط اکبری مقدم با اشاره به این که هم اکنون ،رشت دارای شهرداری به نام:”ناصر حاج محمدی”است،افزود:هیچ علاقه مندی تحت هیچ شرایطی برای دوران دیگری ندارم تا در شهرداری رشت حضور پیدا کنم.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :