کاشف اسرار-8 عضو شورای اسلامی شهر رشت لحظاتی قبل با اخذ تصمیم خود نسبت به برکناری شهردار غیر بومی این شهر که در جلسه استیضاح حضور نداشت و مکاتبه ای برای پارلمان شهری فرستاده بود،موافقت کردند به طوری که یک رای سفید، یک رای باطل و یک رای نیز مخالف با استیضاح بود.

به گزارش کاشف اسرار،11 عضو شورای اسلامی شهر در این جلسه حضور داشتند و با اعلام برکناری” ناصر حاج محمدی توسط رییس شورای اسلامی شهر،” محمد حسن علی پور کسبخی”ندای” الله اکبر”سر داد.

رییس شورای اسلامی شهر پس از اعلام برکناری شهردار از سمت خودش،از همه اعضای پارلمان شهری تشکر و برای “حاج محمدی” آرزوی سلامتی و موفقیت در هر مناصبی کرد .

“احمد رمضان پور نرگسی، متذکر شد : در ابتدای شروع به کار شورا برای انتخاب شهردار چهره های شاخصی در نظر گرفته شده بودند که از جمله آنها معاون وزیر و دیگری قائم مقام معاون وزیر بودند،ابراز کرد: تمام تلاش خودمان را کردیم که یک شهردار چهار ساله داشته باشیم.

وی از این که عوامل مختلفی مثل دخالت های بیرونی، عدم مدیریت درست مدیریت شهری و… نگذاشت که شهردار ۴ ساله داشته باشند،ابراز تاسف کرد.

این مسئول،متذکر شد:اگر شهردار معزول طی دوران خدمتی نقاط ضعفی داشتند،در جاهای دیگری که مشغول به کار می شوند این نقاط ضعف تبدیل به نقطه قوت کنند.

رمضان پور نرگسی” با تاکید بر این که رای به برکناری شهردار رشت به منزله این نیست در طی دوره خدمتی برای شهر زحمت نکشیدند،اظهار کرد : بنده شهادت می دهم که ” حاج محمدی” تلاش های وافری در طول دوره خدمتی و آب و هوای مختلف کردند .

وی با اشاره به کار کردن شهردار معزول طی ساعات های مختلف و بی خوابی کشیدن طول دوره خدمتی ،تصریح کرد : آن چه مهم بود باید نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر قانع می گردیدند ولی دوست نداشتیم به این جا ختم و عزل بشوند.

رییس شورای اسلامی شهر رشت پیشنهاد اعضای پارلمان شهری با در نظر گرفتن وقت تنفس 10 دقیقه ای جهت انتخاب سرپرست برای شهرداری موافقت کرد.

“حاج محمدی ” از خرداد ماه سال گذشته عهده پست مذکور بوده،برکناری تعداد زیادی از مدیران شهرداری،پرداخت و دعوت سلیقه ای از اصحاب رسانه از جمله ضعف های وی به شمار می رفت.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :