کاشف اسرار-یکی از مدیران ارشد اجرایی گیلان از پرداخت 100 میلیون تومان به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای پرداخت هدیه روز خبرنگار سال جاری خبر داد و دلایل عدم پرداخت به شاغلین این حوزه تشریح کرد.

وی که نخواست نامش فاش بشود در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار در حوزه فرهنگی ،اظهار کرد : پیرو درخواست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در اواخر تیر یا اوایل مرداد ماه امسال مبلغ 100 میلیون تومان اختصاص یافت.

به گفته این منبع موثق ،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با توجه به شیوع کرونا و ضرورت بر طرف کردن حوائج در حوزه ای،اعتبار تخصیص یافته هزینه کرده و نتوانست طی 45 روزه گذشته پرداخت بکند.

وی با تاکید بر این که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان موظف به پرداخت هدیه روز خبرنگار نیست،متذکر شد : این دستگاه اجرایی با توجه به رسم سالیان گذشته در نظر دارد این هدیه با همکاری استانداری پرداخت بکند.

این مدیر ارشد اجرایی گیلان از خبرنگاران شاغل در رسانه های دارای مجوز استان درخواست کرد تا زمان تخصیص دوباره اعتبار مذکور که زمان آن مشخص نیست،منتظر بمانند.

گفتنی است هدیه روز خبرنگار هر ساله از سوی اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی گیلان،تقاضا و از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تخصیص می یابد.

fazeli-mohammadi

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :