DSC_0778

اختصاصی کاشف اسرار-نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت ماه جاری و با برگزاری چهار اجلاسیه فرهنگیان، بانوان، ایثارگران و اصلی در محل میدان شهدای ذهاب(میدان شهرداری)شهر رشت، برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،اجلاسیه فرهنگیان ۱۱ اردیبهشت، اجلاسیه زنان ۱۲ اردیبهشت‌، اجلاسیه ایثارگران ۱۳ اردیبهشت و ۱۴ اردیبهشت‌ نیز اجلاسیه اصلی کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان برگزار  خواهد شد.

این اجلاسیه ها  با حضور مقام‌های عالی کشور برگزار می‌شود و پیش از آن نیز یادواره‌های تخصصی شهدا را در ۱۶ شهرستان در حال انجام است.

گفتنی است ،استان شهید پرور گیلان دارای ۸ هزار شهید، ۲۲ هزار جانباز و دو هزار و ۷۰۰ آزاده دارد و جزو ۱۰ استان کشور در زمینه ایثار و شهادت است.

پایگاه خبری و تحلیلی کاشف اسرار،تصاویر آخرین وضعیت محل برگزاری این کنگره را که در بعدازظهر سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه را تهیه کرده،منتشر می کند.

از محسن جعفری(مسوول بسیج رسانه سپاه قدس استان گیلان) و علیرضا حسنی(مدیر فرهنگی شهرداری رشت)جهت هماهنگی برای تهیه عکس از بالکن شهرداری از محل  در دست احداث برگزاری کنگره ملی ۸۰۰۰شهید استان گیلان که در هفته آینده برپا می گردد،تشکر می شود.

پایان پیام

 

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :