اختصاصی کاشف اسرار-برای اولین بار در ایران و همزمان با آغاز به کار نمایشگاه فرهنگی از خاتم(ص) تا منجی(عج) در میدان شهدای ذهاب(شهرداری)رشت،،کلیپ دفاع مقدس به همراه جلوه های ویژه،صحنه ها و سکانس های جذاب ،ماندگار و پر افتخار؛اکران شده است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،محل اکران این کلیپ تحت عنوان «یاد یاران» در غرفه ای با نام «از خزر تا اروند» ساخته شده از پارچه و داربست،در جنب هتل سابق ایران و مجاورت با ساختمان شهرداری می باشد که در بر گیرنده حدود ۳۰ صندلی برای تماشاچیان می باشد.

در این کلیپ صحنه هایی نظیر: اعزام رزمندگان دلاور گیلانی به جبهه های حق علیه باطل جنگ تحمیلی،سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری،بخش هایی از فیلم هایی همچون «چ»ساخته ابراهیم حاتمی کیا و شیار ۱۴۳ ساخته« نرگس آبیار»و تصاویری از شهیدان گیلانی مدافع حرم ،به مدت حدود ۲۹ دقیقه به معرض نمایش گذاشته شده است.

از نکات جالب بر درب ورودی این غرفه سر پوشیده ،می توان به نصب اطلاعیه ای با مضمون«هزینه بلیط ،صلوات به روح پاک شهدا» ،می باشد،که با استقبال غیر قابل توصیف و تشکیل صف های طولانی مردم برای حضور در این غرفه اشاره کرد.

بازدید کنندگان در هنگام و پس از پایان اکران این کلیپ زیبای دفاع مقدس با چشمانی پر از اشک مشاهده می شوند و مسوولیت این غرفه شگفت انگیز و حماسه ساز را «محسن جعفری»-مسوول بسیج رسانه سپاه قدس گیلان،بر عهده دارد.

اکران این کلیپ در صبح و بعد از ظهر هر روز تا ۱۵ اردیبهشت ماه جاری خواهد بود و بر درب ورودی این غرفه مزین به نصب بنری با درج عکس و نام و نام خانوادگی ،شهدای والامقام بسیج رسانه استان گیلان به اسامی؛غلام رضا مسرور،محمد رضا نشرود گل، مجید ثابت قدم،ابوالقاسم اخوان و سید محمد اسحاقی است.

گفتنی است،میدان شهدای ذهاب(شهرداری )رشت،محل اعزام نیروه و کمک های مردمی گیلان به جبهه های جنگ تحمیلی و نیز تشییع پیکر پاک شهدای والامقام این استان بوده است.

 

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :