کاشف اسرار- مدیرمسوول هفته نامه سیاسی و اجتماعی «کاشف الحقایق»از عدم صدور کارت پوشش خبری اولین کنگره ملی ۸هزار شهید گیلان انتقاد کرد و خواستار پاسخگویی مدیرکل فرهتگ و ارشاد اسلامی استان شد.

خلیل اخوان اصغری در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار ،اظهار کرد:در  ۲۵آذر ماه سال گذشته خبری با تیتر«سامانه الکترونیکی خبرنگاران دهه فجر گیلان راه اندازی شد»،در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان انتشار یافت.

وی خاطر نشان کرد: مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این خبر با بیان این که نخستین کنگره ملی شهدای گیلان در اردیبهشت ماه ۹۵ در استان برگزار می شود،تصریح کرده بودند ،سامان دهی خبرنگاران برای پوشش برنامه های کنگره مذکور با استفاده از اطلاعات سامانه الکترونیکی اداره کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی انجام می شود.

این فعال رسانه ای،تصریح کرد:به دنبال درج این اطلاعیه ،اطلاعات خویش را به عنوان خبرنگار و عکاس هفته نامه «کاشف الحقایق»ثبت و کد پیگیری دریافت کردم.

اخوان اصغری با اشاره با اخذ مجوز هفته نامه کاشف الحقایق در آذر ماه سال گذشته،تصریح کرد: طبق قانون شش ماه مهلت برای انتشار نشریه وجود دارد که این فرصت تا خرداد ماه امسال بوده،ولی به میمنت برگزاری اولین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان،درصدد بودیم با حضور و پوشش خبری این کنگره ،خدمتی کرده باشیم.

وی با اشاره به آغاز اولین اجلاسه نخستین کنگره ملی ۸۰۰۰شهید گیلان در ساعت ۱۶ امروز ،از عدم صدور کارت عکاسی و خبرنگاری برای هفته نامه کاشف الحقایق انتقاد کرد و بیان داشت: با عدم صدور کارت خبرنگاری و عکاسی ، از خدمت رسانی به کنگره محروممان کردند و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این رابطه پاسخگو باشند.

مدیرمسوول هفته نامه کاشف الحقایق از رایزنی شب گذشته خود با معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان برای صدور کارت خبری جهت پوشش  کنگره ۸ هزار شهید گیلان خبر داد و اذعان کرد:محمد احمدی پور در این راستا،بر کمک کردن خود تاکید کردند، ولی تا لحظه این خبر که ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه می باشد،هیچ گونه کارتی ابلاغ نشده است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :