غرفه میراث کنگره 8000شهیداختصاصی کاشف اسرار-به مناسبت برگزاری کنگره ملی ۸ هزار شهید استان گیلان،  نمایشگاه فرهنگی از خاتم (ص) تا منجی (عج) از ساعت ۱۰ صبح نهم اردیبهشت ماه جاری شروع به کار کرده و تا ۱۵ این ماه به کار خود ادامه می دهد.

غرفه میراث کنگره 8000شهید.jp2gDSC_0981

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این نمایشگاه در برگیرنده حدود ۴۰ غرفه بوده و محل برپایی آن میدان شهرداری-ابتدای خیابان سعدی تا مقابل ساختمانهای سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری و مجتمع خاتم الانبیاء(ص)،شهر رشت است

یکی از غرفه های فعال این نمایشگاه که نام غرفه «صنایع بومی و محلی استان گیلان»،نام گذاری شده و متعلق به اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان می باشد ، برخی اقلام موجود و عرضه شده در آن فاقد قیمت و در تصاویر قابل مشاهده است

یکی دیگر از غرفه ها که فاقد قیمت و توسط بانوانی اداره و نسبت به پخت و فروش نان می پردازند،آرم معاونت اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان گیلان در داخل آن مشاهده می شود  .

صنایع بومی و محلی استان گیلان بر سر درب این غرفه نام گذاری شده و  نام«سازمان بسیج  اصناف سپاه قدس،اتاق اصناف و بازاریان و نیز اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان»،دیده می شود.

در یکی دیگر از غرفه ها ،شخصی نسبت به عرضه و فروش عروسک های بند انگشتی اقدام می کند و فاقد قیمت می باشد!،که بر سر درب آن،بنر «مدیریت نمایشگاه فرهنگی»،دیده می شود.

یکی دیگر از غرفه ها نسبت به عرضه و فروش  البسه حجاب و عفاف نظیر چادر ، روسری و نیز زیور آلات  اقدام می کند،فاقد قیمت است!؟

به راستی،متولی نظارت بر عرضه و فروش کالا در این نمایشگاه و برخورد قانونی با عدم درج قیمت با کدام نهاد است؟

DSC_0948پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :