اختصاصی کاشف اسرار-استاندار اسبق گیلان با حضور در مصلای رشت بر مزار حضرت حجت الاسلام والمسلمین شهید احسان بخش (نماینده فقید ولی فقیه در گیلان و امام جمعه شهر رشت)با قرایت فاتحه یاد و خاطره این مرحوم را گرامی داشت.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،روح الله قهرمانی چابک در جریان قرایت فاتحه که چند تن از ادختران،حضرت  حجت الاسلام والمسلمین مرحوم شهید حاج صادق احسان بخش نیز حضور داشتند،یاد و خاطره فداکاری های این عالم ربانی را گرامی داشت.

گفتنی است حضرت  حجت الاسلام والمسلمین مرحوم شهید حاج صادق اغحسان بخش در ۱۴ خرداد ۱۳۸۰ ود ر سالروز عروج ملکوتی امام راحل،دعوت حق را لبیک گفت و درگذشت.

این شهید بزرگوار از چهرههای علمی، سیاسی و فرهنگی کم نظیری بود که در گیلان و سطح کشور، سالها خوش درخشید و آثار شایسته ای از خود بر جای نهاد.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین احسانبخش مردی بود که با تمام توش و توانم خویش در راستای احیای امر اهل بیت (ع) و بزرگ داشت شعائر اسلامی کوشید، جوشید، خروشید و سرانجام با دستی پر، از عمل صالح و کتابها و بناهای ماندگار در جوار رحمت الهی جای گرفت.

منافقان کور دل،حضرت حجت الاسلام والمسلمین احسان بخش  را در پنج شنبه ۲۶ فروردین سال ۱۳۶۱ شمسی بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد کاسه فروشان ترور کردند که ایشان به سختی مجروح شد.

یاد و خاطره اش گرامی باد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :