کاشف اسرار-پایگاه خبری«کاشف اسرار در چهارم و دوازدهم خرداد ماه جاری،دو گزارش جداگانه به ترتیب با تیترهای:«منطقه آزاد انزلی و عدم توجه به نگهداری زیر ساختها!ً+تصاویر» و « منطقه آزاد انزلی،آزاد شد!»،بر روی خروجی خود،منتشر کرد.

به گزارش  خبرنگار کاشف اسرار،در گزارش اول به صراحت به عدم نگهداری زیر ساختها در فاز تجارت منطقه آزاد انزلی ،همچون وجود سنگ فرش های شکسته ،معیوب،لق و یا فاقد آن،مبلمان شکسته و باغچه های معیوب،اشاره شد.

با گذشت ۸ روز از انتشار این خبر،در ۱۲ خرداد ماه ،گزارشی در سایت منطقه آزاد انزلی و با تیتر:«آغاز عملیات اجرایی طرح مبلمان شهری نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی»منتشر شد.

در بخشی از این گزارش آمده است:«این پروژه در زمینی به مساحت ۳۵۰۰۰۰ مترمربع به طول ۲۳۰۰ متر در ضلع شمالی فاز تجارت و گردشگری منطقه، به اجرا در می آید،که با عنایت به قرار گرفتن در مرکز ثقل حضور گردشگران منطقه یعنی مجتمع های تجاری، مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی و مجموعه ورزشهای ساحلی در جوار این پروژه مبلمان شهری زمینه برای افزایش جذب گردشگران فرآهم می نماید«.

از سوئی دیگر ،در گزارش دیگر کاشف اسرار در دوازدهم ماه جاری با تیتر:«منطقه آزاد انزلی،آزاد شد!»،به موضوعاتی از جمله :« عدم وجود برچسب یا نشانی از تحت کنترل بودن مواد غذایی ،آرایشی و بهداشتی و مکمل ها،پرداخته شد.

به دنبال درج این گزارش،فراخوان نوبت اول،تهیه ،نصب و فروش برچسب های کاغذی نظام ردیابی و رهگیری کالاهای ترخیصی به حوزه کالای همراه مسافر در منطقه آزاد انزلی عاید نشریه ای گشت و در پنج شنبه هفته جاری منتشر شد،لکن از انتشار در دیگر نشریات،اطلاعی نداریم.

photo_2016-06-10_22-08-01

روز گذشته،خبرنگار کاشف اسرار،به منطقه آزاد انزلی برای تهیه گزارش عزیمت و مشاهده کرد،که باغچه های فاز تجارت ،شخم زنی شده ولی از مرمت جداول شکسته برخی از آنها،خبری نیست.

DSC_0179

لازم می دانیم از توجه منطقه آزاد انزلی به این دو گزارش تشکر کمیم،البته متذکر می شویم،در گزارش بعدی نسبت به انتشار تصاویر جدید و برخی دیگر از مشکلات اقدام خواهیم کرد.

پایان پیام

 

 

 

اشتراک این خبر در :