کاشف اسرار-پایگاه خبری «کاشف اسرار»در ۲۲ خرداد ماه جاری،خبری را به نقل از «رضا جمشیدی چناری»،به عنوان«رئیس و عضو مستعفی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر رشت و  عضو فعلی هیئت علمی دانشگاه گیلان»را با تیتر:«شهردار رشت نخواهم شد»را منتشر کرد.

به گزارش کاشف اسرار،در هنگام انتشار این خبر ،استناد به رتبه علمی استادیاری «رضا جمشیدی چناری»گردید،ولیکن نامبرده یک روز بعد از انتشار این خبر اطلاع داد،که رتبه علمی وی،دانشیاری است.

کاشف اسرار در تبیین این نکته که رتبه علمی«استادیاری» را از وب گاه اعضای هیئت علمی دانشگاه گیلان،به آدرس اینترنتی http://staff.guilan.ac.ir/rjamshidi/?lg=0 برداشت کرده است،رضا جمشیدی چناری ،توضیح داد:«در اواخر سال گذشته به رتبه علمی دانشیاری نائل آمده و در اواخر سال در سایت دانشگاه اعلان شده است».

یک جستجوی ساده در سایت web.archiv.org نشان می دهد که بنا به آن چه در آرشیو این سایت جهانی و در تاریخ های منحصر به فرد ذخیره شده،پروفایل رضا جمشیدی چناری در ۱۴ اکتبر ۲۰۱۴ میلادی برابر با ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۳ شمسی،درج شده  و تا لحظه انتشار این گزارش،هیچگونه تغییری در رتبه علمی«رضا جمشیدی چناری»صورت نگرفته است.

photo_2016-06-13_00-00-16

با توجه به این که خبر ارتقای رتبه علمی هفت عضو هیئت علمی این مرکز تحصیلات عالی از جمله «رضا جمشیدی چناری»در ۲۴ اسفند ماه سال گذشته منتشر شده، اینک از رئیس دانشگاه گیلان سئوال می شود ،چطور  با گذشت سه ماه  از انتشار این خبر،از به روز شدن در قسمت پروفایل شخصی»رضا جمشیدی چناری»خبری نیست؟ چطور دانشگاه دولتی گیلان جایگاه هشتمی را  توانسته در کشور با ارتقاء امتیاز شاخص های ارزیابی در آخرین رتبه بندی ISC در سال گذشته تثبیت کند، ولی از به روز کردن اطلاعات رتبه بندی یک دانشیار خود عاجز مانده است؟!

photo_2016-06-12_23-59-55

 

گفتنی است،بر اساس رتبه بندی وزارت علوم ،تحقیفات و فناوری،سایت دانشگاه گیلان در ردیف شانزدهم،رتبه کل ۴۹ و رتبه داخلی شانزدهم از نظر ارزیابی وب سایت دانشگاهی و موسسات پژوهشی کشور،قرار دارد.

پایان پیام

 

اشتراک این خبر در :