کاشف اسرار- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان طی اطلاعیه ای از اعلام کالابرگهای شماره ۱۰۲ ، ۲۰۲ ، ۳۰۲ و ۵۰۲  هر یک به میزان ۲۱۰ لیتر برای مصرف کنندگان نفت سفید خبر داد .

به گزارش کاشف اسرار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان گیلان :  در این اطلاعیه از مصرف کنندگان نفت سفید ساکن استان گیلان که فاقد گاز طبیعی می باشند خواسته شد که نسبت به دریافت سهمیه خود از ( اول تیر ماه ) تا (اول شهریور ماه) سالجاری اقدام  کنند .

در این اطلاعیه آمده است:«از ابتدای سال جاری تاکنون مجموعاً ۱۴  میلیون و ۳۰۲ هزار لیتر نفت سفید در استان گیلان به مصرف رسیده است که از این میزان یک میلیون و ۵۲۳ هزار لیتر در مناطق صعب العبور و سخت گذر و مابقی در مناطق عادی و فاقد گاز طبیعی توزیع شده است».

این اطلاعیه می افزاید: « از مصرف کنندگان نفت سفید مخصوصاً روستائیان عزیز درخواست می شود که نسبت به دریافت سهمیه و ذخیره سازیها در زمان مناسب اقدام  و کالابرگها را  تا وقتی اعتبار دارند دریافت کنند . »

در پایان این اطلاعیه،آمده است:« کالابرگ های اعلام شده اولین سری از کالابرگ های مرحله دوم و دومین کالابرگ اعلام شده در سالجاری است».

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :