کاشف- شرکت آزاد راه قزوین به رشت با نصب اطلاعیه ای خطاب به مسافرین از کاهش ۵ هزار ریال از عوارض این مسیر به دلیل رانش زمین در محدوده توتکابن خبر داد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

«اطلاعیه-مسافرین محترم ضمن عذر خواهی از مسدود بودن بخشی از آزاد راه به دلیل رانش زمین در محدوده توتکابن،بدین وسیله تا اتمام مرمت و بازسازی در مسیر امام زاده هاشم به سمت رودبار،نرخ خودروهای سواری از ۱۵۰۰۰ریال به ۱۰۰۰۰ ریال کاهش می یابد.شرکت آزاد راه قزوین -رشت».

گفتنی است با توجه به این که نرخ عوارض دریافتی از خودروهای سواری در محدوده امام زاده هاشم به مبلغ ۱۰هزار ریال و در قزوین ۴۰ هزار ریال دریافت می شود،کاهش ۵ هزار ریال تاثیر به سزایی برای این گونه خودروهای سواری نخواهد داشت.

از سوئی دیگر شرکت آزاد راه قزوین -رشت برای رانندگان خودروهای با پلاک عمومی و به ازای ارائه کارت خودرو،با پرداخت حدود ۱۰۰هزار تومان،کارت تخفیف ۵۰ درصدی و جهت خودروهای غیر عمومی کارت های با تخفیف ۲۰ درصد صادر می کند که برای خودروهای غیر عمومی همجون  خبرنگاران که از این مسیر استفاده می کنند،با توجه به پرداخت پیش پول،تاثیر آن چنانی ندارد و انتظار می رود این میزان تخفیف تا ۵۰ درصد افزایش یابد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :