کاشف اسرار- در اسفند ماه سال گذشته مراسم تودیع «محمد علی یوسفی» از سمت مدیرکلی استاندارد گیلان با حدود ۱۵ سال فعالیت در این سمت و معارفه «داریوش اشکانی پور »،به عنوان سرپرست این دستگاه دولتی در استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،با گذشت حدود دو ماه از برگزاری این مراسم،حکم مدیرکلی «داریوش اشکانی پور »،در اردیبهشت ماه امسال صادر و پس از گذشت مدت کوتاهی ،نشست خبری این مدیر تازه منصوب برگزار ولی از تمام اصحاب رسانه این استان دعوت به عمل نیامد  که این مغایرت با ماده ۵ قانون مطبوعات داشت.

در طی این مدت ،مدیر کل جدید از حق قانونی خویش بهره برده و تاکنون دست به خانه تکانی و تغییر سمت برخی از مدیران میانی این دستگاه دولتی زده که به شرح ذیل است.

«امین فتح العلومی» که از سال ۱۳۹۰؛عهده دار سمت سرپرست روابط عمومی بوده،جای خود را به «محمد باقر صدیق عربانی»؛فرزند امام جمعه موقت رشت داده که برادر وی عهده دار سمت روابط عمومی اداره کل محیط زیست گیلان بوده است.

«محمد باقرصدیق عربانی» در گذشته کارشناس اجرای استاندارد بوده و هم اکنون عهده دار سرپرست روابط عمومی و کارشناس اداره صادرات و واردات استاندارد گیلان شده ،ضمن این که این دستگاه دولتی فاقد پست مدیر روابط عمومی بوده، بلکه دارای پست کارشناس روابط عمومی در چارت سازمانی است.

»محمد محمدی کوچصفهانی» که از ۱۳۹۰ عهده دار مسئولیت معاونت فنی بوده،به سمت ؛معاونت  استانداردسازی و آموزش منصوب شده است.

مهناز جعفریان (رئیس  اسبق اداره امور آزمایشگاهها استاندارد گیلان) نیز به سرپرست معاونت ارزیابی انطباق این اداره کل منصوب شده است.

«لیلا اخلاق نجات» کارشناس مسوول  اسبق صنایع غیرفلزی استاندارد گیلان به عنوان سرپرست اداره اجرای استاندارد این اداره کل منصوب شده است.

«مریم برادران کتابچی»کارشناس اداره اجرای استاندارد و مسوول آزمایشگاه غذائی ،نیز به سمت سرپرست اداره امور آزمایشگاهها اداره کل استاندارد گیلان منصوب شده است.

«حمیدر رضا شاکری »که تاهفته پیش مسؤول حراست  بوده،نیز به سمت سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل دست یافته است.

فریبرز شعاعی رئیس اداره اجرای استاندارد،نیز به سمت سرپرست اداره تایید صلاحیت استاندارد گیلان منصوب شده است.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :