کاشف اسرار-مدیر امور فرهنگی کمیته امداد گیلان از اعزام هزار و ۴۳ نفر از مدد جویان تحت پوشش این نهاد امدادگر از ابتدای امسال تاکنون به اماکن زیارتی مشهد و کربلا خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،عباس لنگرودی در مراسم بدرقه و اعزام هشتاد نفر از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد به مشهد مقدس اظهار کرد : این دانش آموزان به مدت یک هفته از برنامه های زیارتی و آموزشی بهره مند می شوند.

وی خاطر نشان کرد: برای اعزام این دانش آموزان مبلغ ۲۴۰میلیون ریال هزینه  و  این مبلغ از محل کمکهای خیرین و کمیته امداد تامین شد.

این مسئول ،ادامه داد: اعزام این دانش آموزان به مشهد مقدس به مناسبت دهه کرامت انجام شد و آنها علاوه بر زیارت حرم مطهر امام رضا علیه السلام از برنامه های آموزشی در راستای آشنایی با سبک و سیره زندگی اهل بیت علیهم السلام نیز بهره مند می شوند.

لنگرودی ،متذکر شد: از ابتدای امسال تا کنون هزار نفر از مددجویان و فرزندان آنها به مشهد مقدس اعزام شده اند،ضمن این که چهل و ۳ نفر هم به زیارت عتبات عالیات مشرف گردیدند، که تمام هزینه های آنان از سوی خیرین تامین شده است.

وی  هدف از اعزام مددجویان به اماکن زیارتی را تقویت روحیه معنوی آنان عنوان  و ابراز کرد : ایجاد نشاط معنوی ، تقویت باورهای دینی ، ارتقاء فرهنگ کار گروهی و جمعی ، بهره مندی از آموزش های فرهنگی را از دیگر اهداف برگزاری این اردوها بر شمرد.

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد گیلان،در پایان،تاکید کرد: تا پایان امسال شش هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد گیلان و فرزندان آنها به مشهد مقدس ، کربلای معلا و سایر اماکن زیارتی با کمک خیرین و نیکوکاران اعزام می شوند .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :