کاشف اسرار-معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد گیلان از کمک  و مساعدت مردم نوعدوست و نیکوکار این استان  در چهار ماهه اول امسال به مبلغ پنج میلیارد و پانصد و ۷۱ میلیون و نهصد هزار ریال به مراکز نیکوکاری  خبر داد.

به گزارش اشف اسرار،حمیدرضا امیری با اعلام این خبر و با قدردانی از کمکهای حداکثری نیکوکاران در جهت حل مشکلات نیازمندان ،اظهار کرد: این کمکها به صورت نقدی و غیرنقدی بوده است .

وی خاطر نشان کرد:  مبلغ یک میلیارد و پانصد و سه میلیون و ششصد و سی هزار ریال به صورت نقدی و مبلغ دو میلیارد و ششصد و ۵۳ میلیون و صدو ۴ هزار ریال در قالب کالا بوده است.

این مسئول،متذکر شد:  ۱۷ مرکز نیکوکاری در گیلان فعال هستند که علاوه بر کمک نقدی ،  خدماتی از قبیل پزشکی ، سبد کالا ، معیشتی ، مسکن ، درمان ، اشتغال ، فرهنگی ، جهیزیه و موردی به نیازمندان ارائه می کنند .

امیری با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۶۹ نفر از نیکوکاران و  ۹۴ نفر از حامیان عضو مراکز نیکوکاری در گیلان هستند ،ابراز کرد : سیصد و پنجاه نفر هم بصورت افتخاری و با عنوان امدادیاران با این مراکز همکاری می کنند.

به گفته وی،مردم نوعدوست گیلان در ماه مبارک رمضان امسال از طریق مراکز نیکوکاری استان ۹۵۹ میلیون و هفتصد و ۲۱ هزار ریال و مبلغ یک میلیارد و ۴۷۱ میلیون و ۸۰۰هزار ریال هم از طریق کیسه های همیان مولا به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان و ایتام کمک کرده اند .

پایان پیام
Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :