کاشف اسرار-سرپرست اسبق خبرگزاری کار ایران(ایلنا)در گیلان از شاهکار و دردسر ساختن پلیس راهنمایی و رانندگی این استان برای خبرنگارانی که در دوره رئیس اسبق جهت تردد در محدودیت ترافیکی و خط ویژه،کارت صادر شده،انتقاد کرد.

خلیل اخوان اصغری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار،فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی را گرامی داشت و روز خجسته خبرنگار را به کلیه همکاران خویش در این سنگر تبریک و تهنیت گفت.

وی با اشاره به صدور کارت تردد برای برخی از اصحاب رسانه در دوره رئیس اسبق راهنمایی و رانندگی گیلان،خاطر نشان کرد:در دوره فعالیت “سرهنگ سید تقی امینی ضیابری” برای تردد بهتر خبرنگاران جهت تهیه اخبار با وسایل نقلیه خویش کارت های تردد در محدوده ترافیکی و خط ویژه صادر شد.

photo_2016-08-10_15-27-56

این فعال رسانه ای با ابراز شگفتی از اعمال جریمه برای خبرنگاران در قبوض جرایم رانندگی خودروهای سواری آنان،تصریح کرد:در محدوده تقاطع بلوار معلم به سعدی و شهرداری جریمه هایی تعیین شده و پلیس راهور گیلان هم نسبت به حذف این جرام اقدامی نمی کند!؟

اخوان اصغری،از جمله جرایم در نظر گرفته در قبض جرایم رانندگی خویش را عبور از چراغ قرمز میدان  آزادگان رشت عنوان و تاکید کرد:میدان آزادگان،همان میدان یخ سازی یا تقاطع غیر هم سطع شهدای گمنام رشت می باشد که در تیر ماه ۱۳۸۹ به بهره برداری رسیده است.(اینجا را بخوانید)

به گفته وی،از زمان بهره برداری پل یخسازی رشت،این تقاطع غیر هم سطح فاقد چراغ راهنمایی و رانندگی بوده،پس چطور برای عبور از چراغ قرمز و…جریمه در آذر ماه ۱۳۹۰ نظر گرفته شده و پلیس راهور گیلان،حاضر به حذف این گونه جرایم نیست؟!

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :