کاشف اسرار-سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان،اذعان کرد:“گیلان در خصوص ایجاد مرکز جامع توانبخشی در سطح کشور از عقب ماندگی شدیدی رنج می برد.”

به گزارش کاشف اسرار،مهدی ولی پور در نشست با حجت جذب یکی از اعضای جدید شورای اسلامی شهر رشت،اظهار کرد: با گذشت حدود ۳۰ سال از ایجاد مراکز جامع توانبخشی در استانها متاسفانه گیلان جزء محدود استانهایی  می باشد که این مرکز در آن ایجاد نگردیده است.
وی اظهار امیدواری کرد با توجه به جمعیت شناور شهر رشت و تمرکز خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی در آن با همکاری مسئولان شهری بتوانیم نوید بخش ارائه این خدمات جامع در شهر رشت باشیم.
این مسئول بر اهمیت بخشی به آموزش ، مقاوم سازی سازه ها به عنوان الویت اصلی در کاهش اثرات بلایا و حوادث و افزایش میزان تاب آوری جامعه در برابر حوادث تاکید کرد.
ولی پور،متذکر شد: با همکاری شهرداری که بعد از آموزش و پرورش بیشترین سهم را  از نظر منابع انسانی در سازمان و بالاترین میزان نفوذ پذیری در سطح جامعه  دارد میتوان در کاهش اثرات بلایای طبیعی برنامه ریزی های خوبی کرد.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان از ارائه پیش نویس تفاهم نامه مشترک با شهرداری  رشت خبر داد و  خاطر نشان کرد : در این پیش نویس زمینه های همکاری با شهرداری ارائه گردیده و امیدواریم با تفاهم متقابل بتوانیم در تحقق اهداف مشترک کوشا باشیم .
عضو شورای شهر رشت در این دیدار با آگاهی یافتن از ماموریت های جمعیت هلال احمر خواستار برقراری تعاملات بیشتر سازمانی با اعضای شورای شهر شد.
حجت جذب  آمادگی خود و اعضای شورای شهر را در ایجاد تعاملات دو سویه اعلام  کرد.
پایان پیام
Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :