کاشف اسرار-استاندار گیلان بر ضرورت بهره‌مندی مدیران از فرصت خبر و رسانه‌ها در جهت انعکاس دستاوردها تأکید و تصریح کرد : تلاش‌های صورت گرفته و نتایج آن کارنامه‌ای مثبت برای استان است که متأسفانه برخی از مدیران در انعکاس و پردازش آن و اطلاع رسانی به مردم عملکرد خوبی ندارند

به گزارش کاشف اسرار،محمد علی نجفی ظهر امروز در شورای اداری استان به شعار هفته دولت امسال تحت عنوان اقدام و عمل ملت-دولت؛ امیدوار و استوار اشاره و اظهار کرد : با همبستگی که در فضای استان وجود دارد باید در جهت تحقق این شعار و به ثمر نشستن اهداف دولت تدبیر و امید گام برداشته شود.

وی با تبریک هفته‌ی دولت به تمامی بخش دولتی و فعالان این عرصه ،خاطر نشان کرد:از عملکرد و تلاش‌هایی که مدیران در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل در حال انجام هستند قدردانی می‌کنم

این مسئول شعار هفته دولت امسال را اقدام و عمل ملت-دولت؛ امیدوار و استوار عنوان و خاطر نشان کرد : انشاء ا… با همبستگی که در فضای استان وجود دارد فرمانداران، مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌ها در جهت تحقق این شعار و به ثمر نشستن اهداف دولت تدبیر و امید گام بردارند.

نجفی، اعضاء شورای اداری گیلان را موظف به همراهی، همزبانی و همدلی در اقدامات در مسیر اهداف دولت  کرد و متذکر شد: عملکرد مدیران براساس این معیارها ارزیابی و بررسی می‌شود.

وی بر ضرورت بهره‌مندی مدیران از فرصت خبر و رسانه‌ها در جهت انعکاس دستاوردها تأکید و تصریح کرد : تلاش‌های صورت گرفته و نتایج آن کارنامه‌ای مثبت برای استان است که متأسفانه برخی از مدیران در انعکاس و پردازش آن و اطلاع رسانی به مردم عملکرد خوبی ندارند.

این مقام سیاسی با بیان اینکه در جلسات مختلف باید نقاط ضعف و قوت‌ها مطرح شود ،اذعان کرد :نباید نتظار داشته باشیم جلسات به تعریف و تمجید پرداخته شود و بلکه باید با طرح نقصان‌ها در جهت کاهش آن گام موثر برداریم.

نجفی به نقطه نظرات موثر مجمع نمایندگان استان اشاره و تاکید کرد : از مجمع نمایندگان استان با نگاه مثبتی که به حوزه‌ی عملکرد استان دارند بهره‌مند می‌شویم.

وی به قرار گرفتن در آستانه بازگشایی مدارس آغاز سال تحصیلی جدید اشاره و اعتقاد دارد : آموزش و پرورش، مراکز آموزش عالی و نیز دستگاه‌های فرهنگی استان نباید تنها بمانند و در این مسیر همکاری بیشتر دستگاه‌های اجرایی را می‌طلبد.

گفتنی است،جلسه شورای اداری استان در آستانه هفته‌ی بزرگداشت دولت با حضور معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده و مدیر عامل خبرگزاری ایرنا در سالن همایش‌های غدیر استانداری به ریاست استاندار گیلان برگزار شد،

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :