کاشف اسرار- به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد سال روز شهادت محمود صارمی و نامیدن این روز خجسته به نام”خبرنگار”مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۷ کشور و مدیرکل گیلان با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات خبرنگار این استان تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،رمضان کامران پی در تجلیل از  خبرنگاران فعال در حوزه غله و خدمات بازرگانی ؛خبرنگاران را به راستی تجسم امانت،مسئولیت،تعهد،دل سوزی و وظیفه دانست و اظهار کرد: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویر زمان خویش هستند.

وی در تبیین اظهارات خویش درباره خبرنگاران، خاطر نشان کرد: خبرنگاران همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ،مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

این مسئول،تاکید کرد: بر خود وظیفه می دانم روز هفدهم مرداد ماه، که به مناسبت سال روز شهادت شهید محمود صارمی روز شکوهمند خبرنگار نام گذاری شده است را به همه خبرنگاران،نویسندگان و روزنامه نگاران،صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع رسانی و نیز شما خبرنگار صدیق و شریف تبریک و تهنیت عرض نمایم.

کامران پی از ایزد منان برای خبرنگاران به عنوان مجاهدان و تلاش گران این عرصه توفیق و تداوم هدایت ،سعادت،سربلندی و سرافرازی کرد.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از نانوایان ، استفاده از نان سالم را حق مصرف کننده دانست و بر لزوم بهداشتی بودن واحدهای نانوایی و عدم استفاده از افزودنی های غیر مجاز در تهیه نان تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت غله  و خدمات بازرگانی منطقه ۷ کشور در ادامه بر لزوم ارتقاء مهارت پخت نانوایان و نقش آن در افزایش کیفیت نان اشاره و خواستار گذراندن دوره های فنی و حرفه ای مهارت پخت نان، توسط آن دسته از نانوایانی که هنوز موفق به گذراندن این دوره نشده اند ،شد.

کامران پی همچنین با بیان این نکته که “درِ شرکت غله، همیشه به روی نانوایان عزیز باز است” از تعامل سازنده با نانوایان، بعنوان یکی از عوامل ایجاد همدلی و همزبانی نام برد.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :