کاشف اسرار- مدیر منطقه ۴ شهرداری رشت،اذعان کرد:از پرسنل منطقه ۴ شهرداری رشت در خصوص پاک سازی تالاب عینک ،علی رغم این که همه ما را به سخره گرفتند این کار امکان پذیر نیست ولی خوش بختانه با کار شبانه روزی و برنامه ریزی صورت گرفته در ۱۷ روز لایروبی کردند تشکر ویژه می کنم و می خواهم مردم به افتخار آنان که دو ماه حقو.ق هم نگرفتند،دست محکم بزنند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،علی مقصودی در مراسم بازسازی و افتتاح هم زمان دو پارک محله ای در منطقه  ۴ شهرداری رشت به تاریخچه پارک فرشتگان کوچه شهید پور باقر پرداخت و اظهار کرد: پارک فرشتگان معروف به “شقایق” می باشد و دارای قدمت زیادی است، ولی با توجه به جمعیتی که داشت مورد بی مهری قرار گرفته بود.

وی با اشاره به  آغاز عملیات بازسازی و احداث پارک فرشتگان از فروردین ماه امسال ،خاطر نشان کرد: به خاطر وجود مشکلاتی عملیات احداث این پارک متوقف گردید، ولی طی یک هفته گذشته و با تلاش به صورت شبانه روزی به مرحله بهره برداری رسیده است.

این مسئول مساحت پارک فرشتگان را ۵ هزار و ۸۴۰ متر مربع عنوان کرد و افزود: پارک الغدیر به مساحت هزا۱۴۰ متر مربع واقع در پشت کارخانه و محله یخ سازی ،هم زمان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مقصودی،تصریح کرد: همکاران بنده در منطقه ۴شهرداری رشت حدود دو ماه می باشد که بخشی از حقوق خود را دریافت نکرده اند،ولی با دست در دست یک دیگر وظیفه قانونی که بر عهده گذاشته شده، باعث تاخیر در انجام کار نگردید.

وی انجام وظایف محوله قانونی را اولویت بر حقوق توسط  پرسنل منطقه ۴ شهرداری رشت ذکر کرد و متذکر شد: از پاکبانان  منطقه که در این جا حضور دارند و دو ماه می باشدحقوق دریافت نکرده اند،خجالت می کشم.

مدیرعامل اسبق سازمان آتش نشانی رشت،ابراز کرد:پرسنل منطقه ۴ شهرداری علی رغم عدم دریافت حقوق خود ترجیج دادند مسوولیتی را که پذیرفته اند و سیاست گذاری و دستورات اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت در پیش گرفته اند را به درستی انجام بدهند.

مقصودی ،ابراز کرد:در حال حاضر سیاست  شورای اسلامی و شهرداری رشت عدم تمرکز و توزیع عادلانه خدمات در تمام محلات این شهر می باشد،به نحوی که شهروندی مجبور نباشد برای تفریح فرزندان خویش به محلات دیگر بروند.

وی اهالی محله را نگهبانان پارکهای الغدیر و فرشتگان نامید و درخواست کرد از وسایل بازی ،گلها و امکانات موجود در آنها که دولتی نیست و از پول مردم تهیه شده به خوبی حراست کنند و نهایت دقت را در این زمینه داشته باشند.

مدیر منطقه ۴ شهرداری رشت،در تبیین فازهای پارک فرشتگان ،بیان کرد:این پارک دارای دو فاز مشتمل برمبلمان و فضای سبز و هم چنین ورزشی با چمن مصنوعی می باشدو ظرف مدت حدود دو ماه برای کودکان،نوجوانان و جوانان احداث خواهیم کرد.

مقصودی،یاد آور شد: در مدت ۹ ماه خدمت در سمت مدیریت منطقه ۴ شهرداری رشت که در خدمت شهروندان هستم ۳ فضای مکس در برگیرنده چمارسرا،حمیدیان و شهرک شهید مفتح در مساحتی ۵۰۰ متر مربع افتتاح شده است.

به گفته وی،پارک گلها به مساحت ۱۴ هزار متر مربع و امروز افتتاح دو پارک به صورت بازسازی به مساحت ۶ هزار و ۴۹۳ متر مربع صورت گرفت و هزینه احداث حدود ۸۰۰ میلیون تومان می باشد که فضای بازی آن باقی مانده است که می خواهیم انجام بدهیم.

این مسئول در پایان،تاکید کرد:به اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار رشت و هم چنین اهالی منطقه قول می دهیم تا پایان سال جاری چند پارک دیگر را به سطح بهره برداری برسانیم که در برگیرنده محدوده دور رصد خانه در محله صفه سر،رینگ پارک دانشجو و فضای مکس بلوار شیون فومنی در روبروی آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی و مجاور زمین ورزشی معلولین است.

گفتنی است مراسم افتتاح این پارک با حضور سید محمد علی ثابت قدم(شهردار) و رضا رسولی-سید امیر حسین علوی امندانی-فرانک پیشگر-فاطمه شیرزاد و فرهاد شوقی ،فاطمه قدیمی حرفه(مدیر ارتباطات ستاد مرکزی شهرداری) و جمعی از مردم منطقه و اصحاب رسانه و با اجرای موزیک توسط گروه شهرداری رشت به بهره برداری رسید،لکن برای حفظ جان فرزندان مردم تا زمان کف پوش ،قسمت زمین بازی،غیر فعال شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :