کاشف اسرار– معتمد و یکی از جوانان منطقه عینک رشت از عدم احداث اتوبان شهید کریمی یا بیست-شانزده حد فاصل ایستگاه انزلی تا محله عینک رشت ابراز ناخرسندی کرد و مدعی شد:همه کاندیداهای انتخاباتی فقط زمان رای گیری در این منطقه با اهالی کم درآمد،حضور می یابند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در مراسم افتتاح هم زمان پارکهای فرشتگان و الغدیر محله عینک رشت که با حضور شهردار و اعضای شهر اسلامی این شهر،برگزار شد به تبیین بخشی از مشکلات مردم این محدوده پرداخت.

علی کمال پور،با تصریح بر این که محله عینک رشت خیلی مشکلات دارد،خاطر نشان کرد: مردم کم أرامد هم چون مناطق برخوردار معلم و گلسار رشت و به طور یکسان عوارض به شهرداری پرداخت می کنند.

وی با اشاره احداث پارک فرشتگان محله عینک ظرف مدت یک هفته و ابراز قدردانی از زحمات شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر منطقه ۴ شهرداری،از آنان خواست این محدوده را به حال خود واگذار نکنند.

این معتمد محلی بر ضرورت گماردن نگهبان برای پارک های فرشتگان  و الغدیر توسط شهرداری رشت تاکید کرد و متذکر شد:مردم منطقه گرفتاری زیادی دارند و درآمد کمی دارند.

کمال پور خواستار توجه به احداث سرویس بهداشتی در محله عینک رشت شد و اذعان کرد: اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت نسبت به پیگیری احداث زمین چمن ورزشی اقدام کنند.

وی به وضعیت نامناسب تالاب عینک تا امسال و لایروبی آن در تابستان امسال اشاره کرد و افزود: شهرداری رشت با پاک سازی نشان داد خیلی خوب می تواند کار بکند و اگر به این تالاب برسند،خیلی زیبا خواهد شد.

این شهروند جوان خواستار توجه جدی به منطقه عینک رشت شد و مدعی شد: همه کاندیداهای انتخاباتی فقط زمان رای گیری در این منطقه با اهالی کم درآمد،حضور می یابند.

کمال پور از عدم احداث اتوبان شهید کریمی یا بیست-شانزده حد فاصل ایستگاه انزلی تا محله عینک رشت ابراز ناخرسندی کرد و  ادامه داد: تاکتون پی گیری های به عمل آمده برای احداث این پروژه به نتیجه نرسیده است.

به گفته وی ،در صورت احداث این اتوبان،مسیر ایستگاه انزلی به صومعه سرا کوتاه خواهد شد و مردم حداقل یک ساعت طی طریق نخواهند کرد.

گفتنی است شهردار رشت در پایان مراسم و به اتفاق تعدادی از اهالی منطقه نسبت به محل مورد انتظار برای احداث اتوبان شهید کریمی بازدید و رهنموردهایی را به مدیر منطقه ۴ شهردار به صورت لسانی صادر کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :