کاشف اسرار– رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلاناز افتتاح ۵۹ پروژه در هفته دولت سال جاری و در برگیرنده عمرانی،تولیدی و خدماتی در این استان خبر داد.

علیرضا شعبان نژاد با اعلام این خبر به خبرنگار کاشف اسرار،با اشاره به شعار دولت مبنی در هفته دولت امسال مبنی بر :”اقدام و عمل-دولت-ملت ،امیدوار و استوار”یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و هفته دولت را گرامی داشت.

به گفته وی،سازمان جهاد کشاورزی گیلان در هفته دولت امسال،تعداد ۵۹ طرح و پروژه عمرانی،تولیدی و خدماتی را با اشتغال زایی ۱۷۹ و ۵ هزار و ۹۲۶ خانوار بهره مند با اعتبار مصوب ۳۹۱ میلیارد و ۸۴۶ میلیون ریال به بهره برداری خواهد رساند.

این مسئول،۴۱ از پروژه ها را عمرانی ذکر و خاطر نشان کرد:طرح تجهیز و نوسازی شالیزارها،تعمیق و بازسازی آب‌بندان‌ها، احداث شبکه آبیاری، ایستگاه پمپاژ و کانال بتنی، حفر و تجهیز چاه عمیق و آبیاری تحت فشار از پروژه‌های عمرانی افتتاحی در استان است.

شعبان نژاد،بهره‌برداری از ۱۸ پروژه تولیدی و خدماتی جهاد کشاورزی گیلان در برگیرنده مرغداری گوشتی، شرکت فرآوری فندق، گاوداری  کارخانه شالیکوبی و پرورش ماهی سرد ابی با اشتغال زایی ۱۷۹ را از دیگر پروژه ها ذکر کرد.

وی متذکر شد:این پروژه ها در رشت، رودسر، لاهیجان، سیاهکل، املش، فومن، صومعه‌سرا، رودبار، رضوانشهر، تالش، آستانه‌اشرفیه، ماسال و آستارا افتتاح می‌شوند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :