کاشف اسرار- مدیریت منطقه یک شهرداری رشت از ۴ شنبه هفته گذشته اقدام به احداث دور برگردان استاندارد در انتهای بلوار دیلمان به شهید انصاری که یکی از مطالبات به حق و طی سالیان گذشته  اهالی محل بوده اقدام کرده و هم چنان عملیات احداث آن در دست انجام است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،تاکنون خودروهای عبوری و ساکنین محل برای دسترسی به برخی از محلات ،خیابانها و کوچه ها هم چون اسماعیل آباد ،حسابی و بلوار دیلمان برای فرار از چراغ راهنمایی قرمز  به مدت تقریبآ طولانی تقاطع دیلمان به انصاری  و یا ترافیک میدان ولی عصر(عج)مجبورند؛کوچه های متعددی مثل همت به اسماعیل آباد طی طریق کنند تا به مقصد برسند.

photo_2016-08-21_15-23-01امیدواریم در مسیر بلوار انصاری به دیلمان،سرعت گاه نصب و خط کشی عابر پیاده در نظر گرفته بشود،تا خدای نکرده شاهد تصادف نباشیم.

مدیر منطقه یک شهرداری رشت در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار در این باره،اظهار کرد:مدیریت منطقه یک شهرداری،بعد از مطالعات ترافیکی در مقطع بلوار دیلمان به سمت بلوار شهید انصاری که غالبآ برای دور زدن خودروهای عبوری و ساکنین محلی که در این محور تردد می کنند با مشکلات عدیده ای روبرو بودند،افدام به آغاز عملیات احداث دور برگردان در این محور کرده است.

به گفته محمد پور ناصرانی،زمان آغاز عملیات احداث دور برگردان در انتهای بلوار دیلمان به شهید انصاری از ۴ شنبه هفته گذشته آغاز شده و مدیریت یک شهرداری در حد توان خویش از هیچ تلاشی برای رفاه شهروندان این منطقه برابر قوانین فعلی و سیاست گذاری و دستورات اعضای شورای اسلامی  شهر و شهردار رشت،فرو گذاری نخواهد کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :