کاشف اسرار-یکی از مجموعه های گیلان که تاز هر لحاظ استقلال مالی دارد و طبق اصول بازرگانی و مقررات اساسنامه خود طبق تصویب نامه هیات وزیران،اداره می‌شود،در مرداد ماه امسال همچون سال های قبل نسبت به برگزاری مراسم تجلیل از برخی خبرنگاران اقدام کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،روابط عمومی این مجموعه  که از نظر سیاست‌ها، برنامه‌ها و فعالیت‌های توسعه و بهره‌برداری تابع ضوابط و مقررات تابع وزارت خانه ای می باشد،قبل از برگزاری این مراسم نسبت به ارسال فکس دعوت نامه اقدام و حتی مسئول دفتر مدیر روابط عمومی آن با برخی از اصحاب رسانه دعوت تلفنی کرد.

روابط عمومی این مجموعه که هرساله از خبرنگاران با صرف نهار پذیرایی می کند،از برخی خبرنگاران مدعو به صورت تلفنی خواسته بود در این مراسم شرکت و اگر مشغله ای دارند،بعد به دفتر روابط عمومی مراجعه و هدایای خود را دریافت کنند.

طبق اخبار دریافتی این مجموعه  دارای سهام در کنار صرف نهار اصحاب رسانه به آنان لوح تقدیر و پاور بانک تلفن همراه هدیه کرده و خبرنگارانی که به هر دلیلی از جمله تداخل برنامه ها نتوانسته اند نسبت به حضور در مراسم اقدام کنند،در هنگام مراجعه به روابط عمومی دست خالی بر می گردند.

البته برخی از خبرنگاران که خود را به مراسم رسانده اند،هدیه و بن غذای خود را دریافت نکرده اند،که از دلایل آن اطلاع نداریم و صحت و سقم موضوع در دست بررسی است؟!

خبرنگارانی که در طول سال و با هر چه قدر فعالیت رسانه ای که با این مجموعه داشته باشند،از دریافت هدیه ای ناچیز محروم می شوند و این در راستای ادعا و تاکید  این مجموعه مبنی بر :”کلیه امکانات و توانائیهای سازمانی را در جهت تامین و برآوردن نیازهای آنان و جلب رضایت تمامی ذینفعان سازمان بکار گیرد”،نیست.

انتظار می رود استاندار که با صدور نامه ای به مدیران استان آنان را ملزم به تقدیر از خبرنگاران می کند،از برخی که وعده سر خرمن می دهند و به دلیل مشغله و تداخل برنامه ها برخی از خبرنگاران و عدم حضور آنان در مراسم تجلیل،فعالیت های رسانه ای آنان را به خاطر یک روز،بی ارزش نکنند.

پایان پیثام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :