کاشف اسرار-صبح امروز جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت برای انتخاب آخرین هیات رئیسه این پارلمان شهری با حضور مونا ابروفراخ به عنوان نماینده فرماندار شهرستان رشت و هم چنین تعدادی از اصحاب رسانه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی برای بیان لغو جلسه رسمی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در این جلسه اسماعیل حاجی پور،محمد علی رفیعی نوده،فرانک پیشگر،مجید رجبی ویسرودی،فرهاد شوقی،محمد حسین واثق کارگرنیا و محمود باقری خطیبانی؛حضور یافتند.

 

سید عیسی مهدوی بهادر محله (فرماندار رشت)به علت شرکت در جلسه ای حضور پیدا نکرد و مونا ابرو فراخ به عنوان نمایندگی از این مسئول،زمان برگزاری جلسه بعدی را در ساعت  ۱۸٫۳۰ بعداز ظهر امروز اعلام کرد.

DSC_0797

DSC_0791

DSC_0794

 

 

DSC_0804

در این جلسه  اسماعیل حاجی پور خواستار برگزاری جلسه در روز دیگری شد که این موضوع با مخالفت کارگرنیا به دلیل سفر ۵ روزه خویش به همراه محمود باقری خطیبانی از فردا به مقصد کربلا،مواجه شد.

 

DSC_0805

از نکات تعجب برانگیز این جلسه این بود که علیرغم این که دوره ریاست شورای اسلامی شهر رشت در دوازدهم شهریور ماه جاری به پایان رسیده است،همچنان تابلوی آن جلوی “محمد علی رفیعی نوده” قرار داشت و جلب تعجب میکرد!؟

 

DSC_0784

اسماعیل حاجی پور در این جلسه سرگرم مطالعه کتاب”دل نوشته های ژورنالیستی محمد کاظم شکوهی راد-مدیرمسئول روزنامه گیلان امروز”بود.

 

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :