کاشف اسرار-معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان رشت،تاکید کرد:مشکل عدم انتخاب هیات رئیسه شورای شهر رشت را مرتفع خواهیم کرد و از مردم  خواست صبوری کنند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مونا ابرو فراخ در جلسه فوق العاده صبح امروز شورای اسلامی شهر رشت در واکنش به عدم حضور چندتن از اعضا و به حد نصاب رسیدن جهت برگزاری جلسه رسمی این پارلمان شهری،اظهار کرد:آن چه که مسلم است  به دلیل عدم حضور ۶ تن از اعضاء شورای اسلامی شهر رشت ،تعداد لازم برای تشکیل جلسه نرسیده است.

وی با تاکید بر برگزاری مجدد جلسه فوق العاده برای انتخاب اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر رشت،خاطر نشان کرد:طبق آئین نامه ها و قوانین موجود،همه شوراها موظف هستند تا ۱۲ شهریور ماه نسبت به برگزاری جلسات هیات رئیسه اقدام بکنند و در این خصوص یک فرصت یک ماهه به همه شوراهای اسلامی در کشور و شهرستان رشت داده شده است.

این مسئول با ابراز گلایه از این که تاکنون موفق نشدیم هیات رئیسه شورای اسلامی شهر رشت  را انتخاب  و داشته باشیم،تصریح کرد:قاعدتآ این اتفاق خواهد افتاد و انشاء الله در جلساتی که حنمآ زمان آن را خدمت شما عرض خواهم کرد، بتوانیم این مشکل را مرتفع کنیم.

ابرو فراخ ،متذکر شد: طبق قانون شوراها،عضویت در سوراها یک شغل محسوب نمی شود،بلکه افتخاری می باشد و خدمت کردن به مردم با هر شیوه ای جزء افتخارات به شمار می آید.

وی تاکید کرد:همه باید به یک دیگر کمک بکنیم تا از این فرصت هایی که در اختیار ما گذاشته شده و  بعضآ بسیار کوتاه می باشد استفاده تا بتوانیم خدمت بهتری را داشته باشیم.

نماینده فرماندار در جلسه فوق العاده شورای شهر رشت،اعتقاد دارد توسعه  رشت نیازمند همدلی و همراهی همه افراد،مجموعه ها و گروه ها می باشد تا آنچه که لایق مردم و این شهر است  تا بتوان محقق کرد و ان را به نظاره بنشینیم.

ابرو فراخ با اذعان بر این که برای منافع عمومی ،جامعه و کشور نیازمند ایثارگری کردن  و گذشت از همه مکنویات و گروهها است، از اصحاب خوب رسانه که در طول این مدت صبوری و همراهی کردند تشکر کرد .

وی افزود: از مردم خوب شهر رشت که به خوبی همراهی،صبوری و همدلی می کنند ،باز این درخواست را داریم که صبوری نمایند و هرچه زودتر هیات رئیسه شورای شهر رشت انتخاب بشود.

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رشت در پایان جلسه،زمان تشکیل جلسه بعدی فوق العاده شهر رشت را در ساغت ۱۸٫۳۰ بعد از ظهر امروز عنوان کرد.

پایان پیام

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :