کثشف اسرار-بعد از ظهر امروز به مناسبت فرار رسیدن روز ملی سینما،اکران فیلم سینمایی”در دنیای تو ساعت چند است”اولین ساخته بلند صفی یزدانیان در مقام کارگردان ،در محدوده روبروی مجتمع  فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص)رشت،به نماش درآمد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این مراسم با ۴۵ دقیه تاخیر در ساعت ۱۸٫۴۵ دقیقه و با مجری گری”محمد رضا باقری”از پرسنل شهرداری و تلاوت آیاتی از قرآن کریم شروع شد.

photo_2016-09-12_00-20-53صحنه افتادن پرده اکران فیلم

photo_2016-09-12_00-20-44

در این مراسم که بدون نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران و توسط سازمان سازمان عمران و باز افرینی شهرداری رشت برگزار شد،بهزاد عشقی یکی از کارگردانان تئاتر گیلان،به ایراد سخنرانی درباره تاریخچه سینمای ایران پرداخت و در واکنش به اظهارات مجری مبنی بر  معرفی او  به عنوان کارگردان سینما،گفت:”من کارگردان تئاتر هستم نه سینما”

در این مراسم،تابلوی عکس با تصویر ساختمان شهرداری رشت از سوی شهردار به “بهزاد عشقی “،هدیه شد.

پس از ایراد سخنرانی بهزاد عشقی ،فاطمه شیرزاد(عضو شورای اسلامی شهر رشت)به ایراد سخنان پرداخت که در حین سخنرانی مشارالیها،به یک باره یکی از بلندگوهای محوطه که در ردیف اول تماشاگران و مسئولین استقرار داشت، سه پایه آن لیز خورد و افتاد و نزدیک بود باعث وارد شدن صدمه بدنی به تماشاگران بشود،که خدای شکر به خیری سپری شد.

قبل از شروع مراسم دوبار پرده  نمایش فیلم به زمین افتاد و این موضوع هم باعث توجه شهروندان و تماشاگران شد،ضمن اینکه  نمایش فیلم به دلیل ایراد مشکل در سیستم کامپوتری و پخش با تاخیر مواجه شد،که در این هنگام شهردار ،فاطمه شیرزاد و  رضا موسوی روزان(اعضای شورای اسلامی شهر)،مراسم را ترک کردند.

اکران فیلم در ساعت ۱۹٫۴۵ دقیقه شروع شد و در این مراسم تعدادی از  شهروندان،اصحاب رسانه  و فاطمه شیرزاد به اتفاق همسر و فرزند پسر کوچک،حضور یاففتند

پایان پیام

 

 

در این فیلم به جز لیلا حاتمی و علی مصفا تعدادی از بازیگران بومی استان گیلان نیز به ایفای نقش پرداختند

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :