کاشف اسرار-نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مرداد ماه امسال و به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار،با برپائی مراسمی از تعدادی از خبرنگاران ،تقدیر کرد.

lgzb_img_7753

عکس تزیینی است

به گزارش کاشف اسرار،تقدیر “جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی”از تعدادی خبرنگاری،در حالی بوده که مشاور اجرائی این مقام سیاسی  قبل از برگزاری این مراسم به نکات جالبی اشاره کرد.

مصطفی عاقل منش با تاکید بر این که برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران قطعی نشده است،دلیل آن را تامین اعتبار  و در حال تامین شدن آن،عنوان و بر دعوت از خبرنگار این رسانه تاکید کرد.

با گذشت بیش از یک ماه از برگزاری مراسم تجلیل ،هنوز از تحقق وعده مشاور اجرائی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از خبرنگار این رسانه،خبری نیست؟!

از آن جایی که نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی،در گذشته شغل معلمی را بر عهده داشته و معلمان همچون خبرنگاران،شغل انبیاء را بر عهده دارند،انتظار می رود از مشاور اجرائی خود سئوال کنند از چه تعداد خبرنگار تاکنون به مناسبت ۱۷ مرداد،تجلیل به عمل آمده و دلیل عدم تجلیل از خبرنگار این رسانه چیست؟و دیگر این که چرا وعده های بی عمل می دهند؟

طرح این سئوال برای عدم تحقق وعده مشاور اجرائی به دلیل تاکید دین مبین اسلام به وفای به عهد است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :