کاشف اسرار.روز گذشته پنجمین جشنواره بادام زمینی در روستای دهسر آستانه اشرفیه با حضور استاندار گیلان و برخی مدیران استانی که تعدادی شرق گیلانی بودند،برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در زمان آغاز به کار مراسم جشنواره و سخنرانی،تعدادی از خبرنگاران رسانه های مکتوب و الکترونیک استان جهت پوشش مراسم مشاهده شدند.

با پی گیری های به عمل آمده مشخص شد،تعدادی از اصحاب رسانه بنا به دعوت قبلی روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و ارسال پیام به برخی از رسانه های استان صورت گرفته و خواسته شده در صورت قطعیت،اعلام کنند.

از نکات تعجب برانگیز حضور برخی از خبرنگاران این است که از همه پایگاههای خبری آنلاین و به روز دارای مجوز دعوت به عمل نیامده ولی از هفته نامه ای دعوت شده که صحت و سقم در دست بررسی است.

البته بنا به اظهارات برخی از خبرنگاران حاضر در جشنواره،یکی از اصحاب رسانه،فرزند خویش را با خودروی تهیه شده توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان،آورده بود!

انتظار می رود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این باره،پاسخگوباشد.ضمن اینکه مدیر فعلی روابطعمومی این دستگاه دولتی از حامیان ریاست جمهوری احمدی نژاد در سال ۸۸ بوده است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :