کاشف اسرار-رئیس شورای اسلامی شهر رشت از مطالبه معوقه پیمان کاران عمرانی،بیمه و حقوق کارمندان و کارگردان شهرداری این شهر خبر داد و خواستار پیگیری شهردار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مسعود کاظمی لیچائی در جلسه ۱۵۹ عادی شورای اسلامی شهر رشت ،یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس،جانبازان و ایثارگران سرافراز،خانواده های معظم شهدا و آزادگان را گرامی داشت.

وی در ادامه فرار رسیدن هفته ناجا را به فرمانده کل قوا و مقام معظم رهبری،سبزپوشان شیردل نیروی انتظامی تبریک و تهنیت گفت و خود را از خانواده نیروی انتظامی دانست.

این مسئول برقراری نظم ،انضباط و امنیت اخلاقی و جلوگیری از قانون گریزی مدیون تلاش های بی وقفه نیروی انتظامی دانست و اظهار کرد:اشخاص در هر مکان در راستای تامین امنیت اجتماعی و صیانت از حقوق حقه مردم تلاش بکنند،همانا ستون های خیمه جامعه محسوب می شوند.

کاظمی لیچائی،هم چنین  با تبریک فرا رسیدن هفته نیروی  انتظامی به “محمد حسین واثق کارگر نیا و مظفر نیکومنش نودهی”دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت که در گذشته با ناجا همکاری داشتند،فرار رسیدن روز سالمندان را هم تهنیت گفت.

وی  با اذعان بر این که دغدغه های زیادی در مدیریت شهری وجود دارد،افزود:اعضای شورای اسلامی شهر رشت به عنوان نمایندگان مردم در این راستا باید خدمات عادلانه ای را به شهروندان ارائه بدهند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت،از حسن انتخاب همکاران خویش به دلیل رای به آنان و ترکیب جدید هیات رئیسه ،تشکر کرد.

کاظمی لیچائی،اظهار امیدواری کرد؛با دفاع از حقوق شهروندان در زمان باقی مانده از عمر دوره چهارم پارلمان شهری،بتوانند تلاش مجدانه نمایند تا کارنامه بسیار قبولی  در پیشگاه پروردگار متعال و شهروندان شهر یاران های نقره ای داشته باشند.

وی در ادامه خطاب به شهردار  و مجموعه شهرداری رشت که تلاش گرانه در تمام ساعات روز نسبت به ارائه خدمات به شهروندان اقدام می کنند،اذعان کرد:ابتدا ایمنی و بعد کار کنند.

این مسئول با ابراز تاثر و تاسف ازاین که چند روز قبل یکی از پاک بانان شهرداری رشت در اثر بروز صحنه تصادف جان جان باخت از شهردار خواست نسبت به ایجاد وضعیت ایمنی بیشتر به این دوستان عزیز اقدامات لازم را داشته باشند.

کاظمی لیچائی از مطالبه معوق پیمان کاران عمرانی،بیمه و حقوق کارمندان و کارگردان شهرداری این شهر خبر داد و خواستار پیگیری شهردار شد و متذکر شد:انتظار دارم شهردار نسبت به آماده سازی سیمای شهری برای ایام سوگواری امام حسین(ع)اقدام را بکنند.

وی در پایان از اشخاصی که نسبت به اطلاعیه هیات جدید شورای اسلامی شهر رشت که در سایت این پارلمان شهری درج شده،توجه نموده و از نصب پرده برای عرض تبریک خودداری کردند و سبب شدند سیمای شهری ازاین که هست،دچار آسیب و چالشی نشود،تشکر کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :