کاشف اسرار-مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از اعلام ۴ کالابرگ های جدید به شماره های ۱۰۴ ، ۲۰۴ ، ۳۰۴ و ۵۰۴ برای دریافت نفت سفید در این استان ،خبر داد .  

به گزارش کاشف اسرار،علی اصغر عباسی،با اعلام این خبر به کاشف اسرار، از مصرف کنندگان نفت سفید ساکن مناطق فاقد گاز طبیعی درخواست کرد از ۱۵ مهر ماه نسبت به دریافت سهمیه نفت سفید خود به میزان ۲۱۰ لیتر برای مناطق عادی و مناطق صعب العبور اقدام کنند.

به گفته وی،این کالا برگ چهارمین کالابرگ ارائه شده درسال ۹۵ می باشد و تا پانزدهم آبان ماه سال جاری دارای اعتبار دریافت است .

این مسئول،خاطر نشان کرد: ارسال و ذخیره سازی نفت سفید به مناطق شهری و روستایی و توزیع سهمیه اعلام شده از طریق نمایندگی‌های فروش این شرکت از ۱۵ مهر ماه سال جاری انجام می شود.

  عباسی،متذکر شد:روستائیان برای ذخیره سازی فصل سرما سهمیه نفت سفید خود را از فروشندگیها دریافت کنند.

وی یاد آور شد:گیلان دارای۶۰ هزار خانوار مصرف کننده نفت سفید است که از این تعداد هشت هزار و۶۸۴ خانوار در مناطق کوهستانی و صعب العبور استان زندگی می کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان،تصریح کرد: تعداد ۵۵ فروشندگی فعال در این مناطق وظیفه سوخت رسانی به این خانوارها را برعهده دارد.

 عباسی ،ابراز کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴ میلیون و ۶۳ هزار لیتر نفت سفید در قالب چهار کالابرگ در استان گیلان توزیع شده است.

وی ادامه داد: از این مقدار سه میلیون ، ۷۲۸ هزار لیتر مربوط به مناطق صعب العبور  می باشد و این میزان معادل ۲۵ درصد سهمیه به مناطق صعب العبور است،ضمن این که مهلت ثبت نام کالابرگ نفت سفید مرحله دوم تا پایان مهر ماه تمدید شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :