کاشف اسرار-رئیس جمهوری در مرداد ماه امسال با صدور حکمی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور را منصوب و  یکی از وعده های “حسن روحانی”در زمان انتخابات ریاست جمهوری تحقق یافت.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،با گذشت حدود دو ماه از حکم “حسن روحانی” خطاب به “محمد باقر نوبخت حقیقی”،دولت اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن را در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان هم در این زمینه طی سخنانی که با تیتر:”ثبت نام سرشماری اینترنتی بیش از ۹۰ هزار نفر در گیلان/ سرشماری هیچ ربطی به یارانه ندارد”در سایت اینترنتی این تشکیلات دولتی منتشر شده،توضیحاتی درباره اهمیت اجرای این طرح ملی،ارائه کرد.

photo_2016-10-04_15-39-55

محمدعلی محمدی در بخشی از اظهارات خویش ،تاکید کرد:”سرشماری جهت رفاه و برنامه ریزی برای مردم و توسعه کشور است”،

وی در یکی از جلسات خود هم بر اهمیت طرح سرشماری پرداخت و اذعان کرد:” هرچقدر بتوانیم در سطح وسیع‌تر و با دقت بیشتر  در امر سرشماری فعال باشیم، قطعاً  به توسعه کشور کمک کرده‌ایم.  همه وقتی که صرف این امور میشود به نوعی خدمت به مردم و کشور است”.photo_2016-10-04_15-44-40

photo_2016-10-04_15-48-25

سخنان این مسئول که عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و در شناسنامه دارای نام محمدعلی نه (کیوان ) می باشد،که به صورت مکرر ،در سایت اینترنتی سازمان برنامه و بودجه گیلان  درج شده،درباره اهمیت اجرای طرح آمار گیری برای رفاه و برنامه ریزی کرده،با تابلوی نصب گردیده بر تشکیلاتی که در یکی ازطبقات آن دارای دفتر است،منافات دارد.

photo_2016-10-04_15-46-35

دو ماه از انتصاب رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور سپری شده،لکن به رغم استفاده از تابلوی ledبر روی درب ورودی سازمان گیلان،تابلوی بزرگ نصب شده بر سقف این تشکیلات دولتی ،نوشتار آن مبنی بر تغییر به سازمان برنامه و بودجه استان،عوض نشده است!؟

مردم از سازمانی که داعیه دار برنامه ریزی دارد،انتظار دارند حداقل تغییرات سازمانی خویش را به سرعت انجام بدهند،بعد به مردم بگویند،طرح سرشماری به نوعی خدمت به مردم و کشور می باشد،که به طور یقین دارد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :