کاشف اسرار-مدیر منطقه دو شهرداری رشت،مدعی شد:”در چند ماهی که بنده در سمت مدیریت منطقه دو شهرداری فعالیت کرده ام،مکاتبه ای از سوی اداره کل استاندارد گیلان برای اصلاح وسایل بازی معیوب با تبلیغات شرکت پریل نصب شده در پارک محتشم این شهر،نداشته است».

مرتضی عاطفی در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار درباره نصب و استفاده کودکان از برخی وسایل بازی معیوب پارک محتشم شهر رشت با تبلیغات شرکت”پریل”،اظهار کرد:دو نوع وسایل بازی در پارک محتشم این شهر وجود دارد.

وی ادامه داد:یک نوع از وسایل بازی با سرمایه گذاری شرکت پریل در پارک محتشم رشت حضور پیدا  نموده و وسایلی را مستقر کرده است.

این مسئول ،خاطر نشان کرد:نصب این  وسایل بازی با تبلیغات شرکت پریل طی قرار داد چندساله صورت گرفته و شهرداری منطقه دو اخطارهای لازم را در خصوص اصلاح وسایل بازی کرده و موظف به اصلاح آن است.

عاطفی ،اولتیماتوم داد:”در صورتی که نسبت به اصلاح وسایل بازی اقدام نکنند در چارچوب قانون و مفاد قرار داد با طرف قرار داد برخورد می کنیم».

وی تصریح کرد:نوع دیگر وسایل بازی منصوب در پارک محتشم رشت،وسایل بازی می باشد که شهرداری گذاشته که آنها هم در کوتاه ترین زمان ممکن اصلاح می شوند .

مدیر منطقه یک رشت،اذعان کرد:یک آسیبی بر وسایل بازی متعلق به شهرداری رشت که سرسره بازی می باشد و بسته شده است.

عاطفی در پاسخ به این سئوال آیا تاکنون اداره کل استاندارد گیلان برای رعایت استاندارد در این وسایل بازی ورود پیدا کرده است،مدعی شد:”در چند ماهی که بنده در سمت مدیریت منطقه دو شهرداری فعالیت کرده ام،مکاتبه ای در این خصوص نداشته است.

به گفته وی،مدیریت منطقه دو شهرداری رشت،زودتر از اداره کل استاندارد گیلان و قبل از ورود اداره جانبی ورود پیدا کرده و جزو وظایف ما می باشد که نسبت به تامین استاندارد ،وسایل بازی کودکان حتمآ حساسیت لازم را داشته باشد.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :