کاشف اسرار-رئیس واحد cng (گازطبیعی ) شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با غیرمجاز خواندن کلیه کارگاههایی که مبادرت به دوگانه سوز نمودن خودرو در سطح استان می کنند،گفت : « در حال حاضر هیچ کارگاه مجازی برای دوگانه سوز کردن خودروها در سطح استان وجود ندارد . »

به گزارش کاشف اسرار،مهران قاسمی،با اعلام  این خبر به رسانه ها،اظهار کرد: ۹۶ باب جایگاه cng ،۶۱ باب جایگاه تک منظوره cng و ۳۵ باب جایگاه دو منظوره در استان، فعال است.

به گفته وی،در مجموع با ۴۱۰ نازل سوخترسانی به خودروهای گازسوز و دوگانه سوز مجاز را بر عهده دارند

این مسئول  ضمن تاکید بر رعایت الزامات ایمنی در جایگاههای cng ،خاموش کردن و خروج راننده و کلیه سرنشینان از خودرو و عدم استعمال دخانیات توسط مردم در زمان سوختگیری و اطمینان از مجاز بودن برچسب سوختگیری ، اتصال نازل دیسپنسر به خودرو ، بازدید مخازن سوخت و کنترل عدم نشتی توسط اپراتور را از الزامات در جایگاههای عرضه cng  عنوان کرد.

قاسمی، خاطر نشان کرد: حادثه معلول عواملی است که در یک آن جمع و فراهم می شوند بنابراین لازم است هم کارکنان جایگاهها و هم مردم در هنگام سوختگیری با نهایت سعه صدر و آرامش و رعایت کلیه اصول و الزامات ایمنی نسبت به این امر مبادرت نمایند که شاهد سانحه دلخراش نباشیم . »

وی  از بازدیدهای دوره ای کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان و نظارت مستقیم بر جایگاههای عرضه cng خبر داد و افزود : « علاوه بر این نظارتهای فنی و کنترل کیفی فرآورده ، گشتهای مشترک نیز با همراهی ادارات استاندارد ، تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت ، معدن و تجارت برای صحت میزان فرآورده تحویلی به مشتریان به عمل می آید

رئیس واحد cng (گازطبیعی ) پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ،اذعان کرد:نظر به آثار و تبعات سوء جانی و مالی ناشی از دوگانه سوز کردن خودروها در کارگاههای غیرمجاز، از مردم خواسته می شود از دوگانه سوز کردن خودروها در کارگاههای غیر مجاز اکیداً خودداری کنند .

قاسمی،تصریح کرد:به مردم هشدار داده می شود که تنها خودروهایی که از مبداء و در صنایع خودروسازی دوگانه سوز شده اند مجاز بوده و هیچ کارگاهی مجاز به انجام این کار پس از ساخت خودرو نیست.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :