کاشف اسرار-یکی از مناطق آزاد کشور،منطقه آزاد انزلی می باشد.منطقه ای که به گفته «رضا مسرور» به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی،تنها منطقه آزاد شمال کشور محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،برای رسیدن به درب اصلی منطقه آزاد انزلی ؛باید از یکی جاده های زمینی،رشت به انزلی و سه راه حسن رود،زیبا کنار و یا خشکبیجار؛عبور کرد.

1از سه راه حسن رود به منطقه آزاد انزلی؛با طی کردن مسافت پنج کیلومتری و گذر از روی تقاطع غیر هم سطح”شهید موسی نامجوی”به درب این سازمان خواهیم رسید که تا قبل از رسیدن به پل، تابلوهای تبلیغاتی در وسط بلوار شهید فاتحی،مشاهده نمی شود.

img_20161013_145142

از سوئی دیگر،در ابتدای بلوار از سمت جاده زیبا کنار و در حدود دو کیلومتر از درب منطقه آزاد انزلی،تابلویی  نصب شده که نشان دهنده میزان مسافت ۱۵ کیلومتری با زیباکنار و ۲۲ کیلومتری با کیاشهر بوده و تابلوهای تبلیغاتی سازمان از مجاورت هتل دهکده آغاز می شود.

img_20161013_160723یکی دیگر،از تابلوهای نصب شده در مسیر حسن رود به درب منطقه آزاد انزلی؛تبریک سال نو خورشیدی می باشد که با گذشت ماههای متمادی و حتی دو فصل،هنوز تغییر نکرده و همچنان خودنمائی می کند؟!

img_20161013_145552علاوه بر این،تابلوهای تبلیغاتی متعددی از برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی در منطقه آزاد انزلی که از ۲۹ شهریورماه تا سوم مهرماه جاری برپاشده ،هم چنان پابرجاست  و متولیان مربوطه با اندکی برنامه ریزی می توانستند،این بنرها را برچیده  و جای آن را با پرچم های عزاداری دهه اول محرم حسینی(ع)،مزین می کردند.

img_20161013_145230

لازم به ذکر می باشد تصاویر منتشر شده در این گزارش متقارن با پنج شنبه ۲۲ مهرماه تهیه شده است.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :