کاشف اسرار-در آستانه روزهای عاشورای و تاسورای حسینی مطابق با مهر ماه جاری،برخی از سایت های خبری گیلان نسبت به انتشار خبر سفر شهردار رشت به کشور آلمان اقدام کردند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در اخبار و تصاویر منتشر شده؛سید محمد علی ثابت قدم در حال بازدید از کارخانه ساخت خودروهای آتش نشانی دیده می شود.

انتشار اخبار این مسئول در برخی از سایت های خبری،در حالی می باشد که آخرین خبر انتشار شده از “ثابت قدم “در سایت شهرداری رشت مربوط به هجدهم مهر ماه و درباره برگزاری نشست با اعضای انجمن خوشنویسی و نگارگری شهرستان رشت،است.

photo_2016-10-15_18-31-51

 

photo_2016-10-15_18-32-01

photo_2016-10-15_18-32-08

نکته تعجب برانگیز این موضوع می باشد؛ سایت اینترنتی و اطلاع رسانی شهرداری رشت  به عنوان مرجع اصلی انتشار اخبار شهردار می باشد؛هیچ گونه خبری از سفر” ثابت قدم”به کشوری اروپائی را منتشر نکرده و برخی از سایت خبری گوی سبقت را از شهرداری ربوده اند.

photo_2016-10-15_18-38-02

انتظار می رود مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت؛دلایل عدم انتشار اخبار مدیر مافوق خود را اطلاع رسانی کند؟!

از سوئی دیگر به این سئوال پاسخ داده بشود؛چطور وقتی در ماه گذشته مدیر ارتباطات شهرداری رشت به اتفاق شهردار و عضوی از شورای اسلامی شهر به منظور شرکت در اجلاس یونسکو  به سوئد سفر کردند،نسبت به انعکاس اخبار آن اقدام ،ولی در سفر شهردار به آلمان ، حضور نداشتند؛خبری،منتشر نکردند؟!اما برخی از سایت خبری،گوی سبقت را ربودند!؟ا

photo_2016-10-15_18-31-57

امام خامنه ای: افراد، مسئولین، خودشان را در معرض نقد و انتقاد قرار بدهند و پاسخگو باشند و پاسخ بدهند و تبیین کنند. خیلی از اوقات اگر چنانچه یک انتقادی به کسی بشود، این فرصتی است برای او که بتواند ذهن ها را روشن کند، تبیین کنند، حقیقت را بیان کنند؛ خیلی چیز خوبی است.۱۳۸۸/۰۳/۲۹

در کنار این، نظام پاسخگویی را برای خودتان متحتم بدانید. واقعا وزیر در حوزه‌ی کار خودش، مدیران وزارتی در حوزه‌ی کار خودشان، معاونان هر کدام در حوزه‌ی کار خودشان پاسخگو باشند. یعنی هم در برابر خطایی که انجام می‌گیرد، واقعا پاسخگو باشند؛ هم در برابر کار لازمی که باید انجام می‌گرفته و انجام نمی‌گیرد، پاسخگو باشند.

 

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :