کاشف اسرار-سامانه جامع رسانه های کشور در روز گذشته،خبری را با تیتر:”مدیران مسئول غیر واجد تا پایان زمان رای‌گیری برای رفع مشکل فرصت دارند”را به نقل از دبیر هیات نظارت بر مطبوعات منتشر کرد.

photo_2016-10-16_10-26-13

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در بخشی از  این خبر”سید علاء الدین ظهوریان”،اظهار کرد:” با توجه به تبصره ۲ ماده ۳۵ آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات (هر مدیرمسئول حتی اگر مدیرمسئولی چند نشریه را به عهده داشته باشد تنها یک رأی خواهد داشت).

photo_2016-10-16_10-26-22

photo_2016-10-16_10-26-27

با مداقه در آئین نامه ابلاغی از سوی معاون اول رئیس جمهوری در شهریور ماه امسال؛به این نتیجه دست خواهیم یافت،ماده ۳۵ آئین نامه مارالبیان فاقد تبصره بوده و دبیر هیات نظارت باید به تبصره ماده ۳۲ اشاره می کردند.

photo_2016-10-15_19-54-58

انتظار می رود این مسئول هرچه سریعتر نسبت به اصلاح خبر در سایت جامع رسانه های کشور اهتمام ورزند.در پایان تصاویر این اشتباه منتشر می شود.

امام خامنه ای: افراد، مسئولین، خودشان را در معرض نقد و انتقاد قرار بدهند و پاسخگو باشند و پاسخ بدهند و تبیین کنند. خیلی از اوقات اگر چنانچه یک انتقادی به کسی بشود، این فرصتی است برای او که بتواند ذهن ها را روشن کند، تبیین کنند، حقیقت را بیان کنند؛ خیلی چیز خوبی است.۱۳۸۸/۰۳/۲۹

در کنار این، نظام پاسخگویی را برای خودتان متحتم بدانید. واقعا وزیر در حوزه‌ی کار خودش، مدیران وزارتی در حوزه‌ی کار خودشان، معاونان هر کدام در حوزه‌ی کار خودشان پاسخگو باشند. یعنی هم در برابر خطایی که انجام می‌گیرد، واقعا پاسخگو باشند؛ هم در برابر کار لازمی که باید انجام می‌گرفته و انجام نمی‌گیرد، پاسخگو باشند.

 

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :