کاشف اسرار-مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان،گفت:توزیع ۲۹ میلیون و ۲۱۲ هزار لیتر نفت سفید در استان گیلان کاهش ۶۱ درصد را در هفت ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد .

به گزارش کاشف اسرار،علی اصغر عباسی، با اعلام این خبر به رسانه ها،از توزیع ۲۹ میلیون و ۲۱۲ هزار لیترنفت سفید در قالب چهار کالابرگ از ابتدای سال جاری در استان خبر داد.

  وی ادامه داد:از این مقدار نفت سفید پنج میلیون و ۴۷۲ هزار لیتر در مناطق صعب العبور و مابقی در نقاط فاقد گاز طبیعی داخل شهرستانهای استان توزیع شده است  » .

این مسئول  از اعلام کالابرگ های جدید به شماره های ۱۰۴ ، ۲۰۴ ، ۳۰۴ و ۵۰۴ در تاریخ در ۱۲ مهرماه امسال و با مهلت دریافت از ۱۵ مهر ماه تا ۱۵ آبان خبر داد .

عباسی،خاطر نشان کرد:برای رفاه مردم و متقاضیان که موفق به دریافت کالابرگ قبلی نشده اند این تاریخ تا ۱۵ آبان ماه تمدیدشده و قابل دریافت است .

وی با تاکید بر تسریع در دریافت کالابرگ ها توسط متقاضیان،ابراز کرد : باتوجه به برودت هواو نیاز به سوخت ازمردم درخواست می شود پس از هر بار اعلام کالابرگ نسبت به دریافت ، مصرف و یا ذخیره سازی سوخت خود از فروشندگیهای مرتبط اقدام و اینکار را به ماههای پایانی سال موکول نکنند.

 عضو کارگروه تامین سوخت استان گیلان،همچنین میزان مصرف بنزین و نفتگاز از ابتدای سال ۹۵ تاکنون را به ترتیب ۶۲۳ میلیون و ۶۱۷ هزار لیتر و ۲۳۸ میلیون و ۳۵۰ هزار لیتر و با افزایش پنج درصدی بنزین و کاهش یک درصدی نفتگاز ،عنوان کرد.

عباسی، همچنین وضعیت تامین ، نگهداشت و توزیع سوخت توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان را مطلوب ارزیابی کرد.

به گفته وی،با تلاش شبانه روزی کارکنان در بخش های مختلف ستادی و عملیاتی این شرکت پیش بینی می کنیم که مشکلی در راستای سوخترسانی درهیچ یک از بخشهای صنعتی ، کشاورزی و خانگی در نیمه دوم سال  نداشته باشیم . »

توضیح کاشف اسرار:مدیرعامل این شرکت در این خبر ارسالی توسط روابط عمومی، مناطق فاقد گاز طبیعی را اعلام نکرده است و انتظار می رود اطلاع رسانی کنند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :