کاشف اسرار-رئیس جمهوری در هفته گذشته نسبت به معرفی ‏ وزیران پیشنهادی” فرهنگ و ارشاد اسلامی؛آموزش و پرورش و ورزش جوانان” به رئیس مجلس شورای اسلامی برای اخذ رای ‏اعتماد،اقدام کرد.

به  گزارش خبرنگار کاشف اسرار،معرفی ” سید رضا صالحی امیری”،فخرالدین احمدی دانش آشتیانی و مسعود سلطانی فر،به  مجلس در پی  استعفای “علی جنتی؛علی اصغر فانی و محمود گودرزی”،صورت گرفته است.

طبق برنامه پیش بینی شده قرار است نشست علنی مجلس شورای اسلامی در یازدهم ماه جاری برگزار بشود و در صورت رای آوردن سه وزیر پیشنهادی،یکی از صندلی های معاونین رئیس جمهوری خالی می ماند.

بنا به اطلاعات دریافتی برخی از اشخاص خود را برای تصدی پست “معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور”آماده کرده اند.

کاشف اسرار،ضمن احترام به کاندیداهای احتمالی متمایل برای احراز این پست،به ترتیب “سید محمد بهشتی شیرازی و مرتضی طالع ماسوله”را بهترین گزینه جهت انتصاب به سمت “معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور“می داند.

سید محمد بهشتی شیرازی“دارای شخصیتی:”دلسوز،مردمی،با تجربه،کارگشا و معتدل”می باشد که دارای سوابقی به شرح ذیل است:

img10022806

گفتنی است در صورتی که” سید محمد بهشتی شیرازی“،متمایل به  احراز این پست نباشد و احتمالا نیست،مرتضی طالع ماسوله،تاحدودی می تواند گزینه خوبی برای احراز این پست باشد.

گفتنی است به تازگی کانال تلگرامی” حمایت از”مرتضی طالع ماسوله” در حمایت از وی در تصدی این پست،تشکیل شده است و می تواند گزینه خوبی بعد از بهشتی ،باشد.

16571_196مرتضی طالع ماسوله در کنار محمد علی نجفی-سید محمد بهشتی شیرازی و سید احمد طباطبایی

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :