کاشف اسرار-یازدهم آبان ماه جاری جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد یا عدم اعتماد به سه وزیر پیشنهادی رئیس جمهوری برای تصدی پست سه وزارت خانه مهم :”فرهنگ و ارشاد اسلامی؛آموزش و پرورش و ورزش و جوانان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در صورتی “مسعود سلطانی فر” که هم اکنون مسئولیت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور بتواند رای اعتماد نمایندگان را جلب و  ردای وزارت را بر تن کند،باید صندلی و سمت خود را به شخص دیگری واگذار کند.

طی روزهای گذشته،”پایگاه خبری کاشف اسرار” خبری را درباره گزینه های احتمالی معاونت رئیس جمهوری را منتشر کرد که به دنبال آن “سید محمد بهشتی شیرازی“که هم اکنون سمت رئیس پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری را بر عهده دارند؛به صورت رسمی به خبرنگار ما اعلام کرد که کاندیدای تصدی این پست،نیست.

img10022806

در خبر منتشر شده توسط  کاشف اسرار،یکی دیگر از گزینه های احتمالی را “مرتضی طالع ماسوله“را مطرح کرد که در فضای مجازی تلگرام،کانال تلگرامی در حمایت از وی برای تصدی پست معاونت رئیس جمهوری،تشکیل شده است.

1941431بر اساس شنیده ها؛رقیب “مرتضی طالع ماسولهمرتضی بانک”می باشد که اصفهانی  و سیاست‌مدار و کارشناس امور بازرگانی، گردشگری و صنعت، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه و معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران در دولت یازدهم است.

img_7125-1

“مرتضی بانک” در شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه به دبیرکلی” محمد باقر نوبخت حقیقی”دارای پست سخنگوی دولت،معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت فعلی است.

حال باید دید بین این دو مرتضی،کدام یک گزینه نهایی برای تصدی پست احتمالی معاونت رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خواهد شد و یا این که این سمت به شخص دیگری واگذار می شود و یا النهایه “مسعود سلطانی فر”تا پایان عمر دولت فعلی همچنان سمت فعلی را هم چنان حفظ خواهد کرد؟!

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :