کاشف اسرار- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ،گفت:این استان   دارای ۹۶ باب جایگاه CNG می باشد که از ابتدای سال تاکنون ۵۰ باب جایگاه CNG  توسط واحد CNG  منطقه مورد ارزیابی کیفی قرار گرفت .

به گزارش کاشف اسرار،علی اصغر عباسی با اعلام این خبر ،اظهار کرد: این ارزیابی از سال ۸۹ تاکنون و دو بار در سال و با رعایت شاخصهایی منطبق بر استانداردهای فنی و عملیاتی و با هدف رفع نواقص احتمالی از سویی و تعامل بیش از پیش با جایگاه داران به منظور ارائه کیفی تر خدمات سوخت رسانی به مردم صورت می گیرد .

به گفته وی،ارزیابی عملکرد تعمیرات و نگهداشت تجهیزات ، کمیت و کیفیت سوخت ، رعایت موارد HSE  ، نمای ساختمان ، تجهیزات اداری و سکوها و در راس آن رضایتمندی مراجعین مورد ارزیابی بازرسان واحد CNG شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان صورت گرفت .

این مسئول،متذکر شد:در پایان این بازدید تمامی موارد ارزیابی شده و نواقص موجود به مالکان و بهره برداران اعلام تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن نواقص اقدام کنند.

عباسی،خاطر نشان کرد: اکنون ۹۰ باب جایگاه CNG در گیلان فعال است و با ۲۰۴ دیسپنسر و ۴۰۸ نازل به طور میانگین ۹۵۰ متر مکعب CNG  را در سطح استان عرضه می کنند . 

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :