کاشف اسرار-مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان،بعد از ظهر امروز با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات تهران،از غرفه” موسسه غیر تجاری شفاف خبر دیلم”و رسانه های آن زیر مجموعه آن بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مدیر عامل موسسه “شفاف خبر دیلم” و مدیر مسئول هفته نامه “کاشف الحقایق”و پایگاه خبری”کاشف اسرار”در جریان این بازدید ،توضیحاتی را درباره این مجموعه ارائه کرد.

خلیل اخوان اصغری،خاطر نشان کرد:این موسسه،اولین موسسه غیرتجاری با موضوع فعالیت رسانه ای در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری مرکز گیلان با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در جریان این بازدید،اظهار کرد: نمایشگاه مطبوعات محلی برای انعکاس همه زمینه ها و سلایق برای معرفی به مردم است.

کریم خورسندی مژدهی ،تاکید کرد:وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،باید به این موضوع و مقوله اقتصاد رسانه ها توجه ویژه ای داشته باشد.

وی اظهار امیدواری کرد؛موسسه غیر تجاری شاف خبر دیلم و رسانه های زیر مجموعه آن،علی الخصوص “کاشف اسرار”در توسعه فرهنگی و اقتصادی استان گام های مطلوب و مستمری بردارد.

مدیر مسئول روزنامه سئوال جواب و سخنگوی خانه مطبوعات گیلان ؛در توصیف مدیر مسئول های”کاشف اسرار و کاشف الحقایق”رسانه ها،ابراز کرد:خلیل اخوان اصغری ،مدیر مسئول این مجموعه های رسانه ای،بسیار پرتلاش،ساعی و صادق بوده و باید به درجات بهتری در رسانه های استان و کشور برسد.

خورسندی مژدهی در پایان در دفتر یادبود موسسه مطالب فوق الذکر را هم به خط خود نوشت و با موسسه غیر تجاری” شفاف خبر دیلم”  و هم چنین غرفه دار این دو رسانه،عکس یادگاری گرفت.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :