کاشف اسرار-مدیر عامل آب و فاضلاب  گیلان،کارکنان شرکت را عظیم ترین منابع سرمایه ای عنوان کرد و گفت: یکی از اولویت های کاری اینجانب استفاده حداکثری از توان علمی و تجربه کاری این همکاران است.

به گزارش کاشف اسرار،سید محسن حسینی در مراسم معارفه خویش طی سخناین  از مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور که مسائل گیلان را با حساسیت پیگیری می نماید تقدیر  و اظهار کرد: از آبفای کشور و استاندار که برای بار دوم به مجموعه آبفای گیلان اعتماد نمودند و از بدنه شرکت مدیرعامل آبفای گیلان را انتخاب نمود قدردانی می نمایم.

وی کارکنان شرکت را عظیم ترین منابع سرمایه ای عنوان کرد و گفت: یکی از اولویت های کاری اینجانب استفاده حداکثری از توان علمی و تجربه کاری این همکاران است.

وی با تأکید بر اینکه ادامه راهی که آغاز شده را برای رسیدن به اهداف نهایی شرکت دنبال خواهد نمود تصریح کرد: اکنون رقابت به محیط رفاقتی مبدل شده و به لطف و یاری خدا از آن برای پیشبرد اهداف شرکت و ارائه خدمات مناسب بهره خواهیم برد.

این مسئول با تأکید بر اینکه ادامه راهی که آغاز شده را برای رسیدن به اهداف نهایی شرکت دنبال خواهد نمود،اذعان کرد: اکنون رقابت به محیط رفاقتی مبدل شده و به لطف و یاری خدا از آن برای پیشبرد اهداف شرکت و ارائه خدمات مناسب بهره خواهیم برد.

گفتنی است با حکم “حمید رضاجانباز” رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای کشور ،” ” به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای استان برای مدت ۲ سال منصوب شد.

 حسینی پیش از این در سمت های مدیر امور آبفای آستانه اشرفیه ، معاون برنامه ریزی و منابع انسانی ، معاون خدمات مشترکین و درآمد و مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت در آبفای گیلان خدمت کرده است.

با این پیشینه باید گفت انتصاب “سید محسن حسینی”به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان یکی از مصدایق شایسته سالاری و طی سلسه مراتب ارتقایی در استان است،

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :