کاشف اسرار-ششمین نشست تخصصی سال جاری مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی  گیلان با مدیران شرکت های موزع گاز مایع در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد .

به گزارش کاشف اسرار  به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی گیلان،در این نشست تخصصی که با حضور علی اصغر عباسی و مدیران ۴ شرکت اصلی موزع گاز مایع  در استان برگزار شد؛ شرایط تامین و توزیع بهینه گاز مایع در نیمه دوم سال ۹۵ مورد بررسی و  تبادل نظر قرار گرفت .

اعلام آخرین آمار مصرف کننده گاز مایع ، ارائه گزارش میزان توزیع فرآورده ، کنترل بر توزیع ، بازدید از تاسیسات و نمایندگی های مجاز فعال و تخصیص سهمیه از نزدیکترین مبداء بارگیری از اهم مصوباتی بودکه مدیر منطقه گیلان  بر اجرای دقیق آن توسط شرکتهای موزع تاکید کرد .

از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۶ هزار و ۲۲۰ تن گاز مایع از طریق نمایندگیهای ۴شرکت توزیع کننده ی مردم نهاد و نمایندگی فعال تحت پوشش گاز  رسان در سراسر گیلان توزیع شده که پرسی ایران گاز با سهمی معادل ۵۰ درصد بیشترین پوشش دهی را به خود اختصاص داده است .

گفتنی است که توزیع مابقی سهمیه گاز مایع در گیلان بر عهده شرکت های بوتان گاز، پارس گاز و چوبرگاز است که عملیات توزیع را در استان بر عهده دارد .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :