کاشف اسرار-مدیر کل کمیته امداد گیلان از برگزاری نشست  تخصصی با موضوع مشارکت همگانی ، سرمایه اجتماعی و امنیت عمومی ۲۵ آذرماه سال جاری در دو زمان صبح و عصر  با همکاری سپاه استان،خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار ،علیرضا محمدی،هدف از برگزاری این نشست  را عملیاتی کردن اهداف و برنامه های این نهاد با استفاده از ظرفیت های برون سازمانی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، موسسات خیریه و عام المنفعه ،  جامعه دانشگاهی،  اساتید دانشگاه ها ، دانشجویان ، نخبگان را برای حل مشکلات نیازمندان عنوان کرد.

وی ادامه داد: شناساندن هویت اصلی کمیته امداد به نسل امروز یکی از اهداف برگزاری  همایش است که استفاده از تکنولوژی، علم و همچنین زبان پژوهش می تواند راهکار مناسبی برای تحقق این امر در بین نسل حاضر باشد.

این مسئول  با تاکید بر اینکه دستاورد های این نشست برای این نهاد از  اهمیت ویژه ای برخوردار است، خاطر نشان کرد : خانواده های تحت حمایت باید اولین افرادی باشند که از دستاورد های علمی  این نشست  نفع می برند.

محمدی،متذکر شد:مام تلاش ما این است که بتوانیم با ارائه راهکارهای نوین و اثرگذار ، خدمات بیشتر و بهتری را به اقشار مستضعف  جامعه ارائه کنیم.

وی یاد آور شد:نشست  تخصصی با موضوع مشارکت همگانی ، سرمایه اجتماعی و امنیت عمومی ۲۵ آذرماه سال جاری در رشت همزمان با هفته پژوهش و با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان و با حضور اساتید برجسته دانشگاه ها ، مسئولان رده بالای کمیته امداد کشور، سپاه و جمعی از نخبگان و دانشجویان برگزار می شود .

مدیر کل کمیته امداد گیلان،ابراز کرد: مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برگزاری این همایش به جهت همسو بودن برخی از اهداف و خدمات دو نهاد است که امیدواریم با همکاری بیشتر بتوانیم مشکلات نیازمندان و محرومان را به حداقل برسانیم.

محمدی، شناساندن هویت اصلی کمیته امداد به نسل امروز را یکی دیگر از اهداف برگزاری این همایش برشمرد و  افزود : استفاده از تکنولوژی، علم و همچنین زبان پژوهش می تواند راهکار مناسبی برای تحقق این امر در بین نسل حاضر باشد.

به گفته وی،بر اساس منویات مقام معظم رهبری نیز توجه به مسایل پژوهشی باید بیش از پیش مورد تاکید قرار گیرد .

این مسئول ،به محورهای سه گانه در نظر گرفته شده برای برگزاری هر چه بهتر این نشست  اشاره و  بیان کرد: برگزاری سه پنل تخصصی و همچنین کارگاه های آموزشی و ارائه مقالات با موضوعات مرتبط از جمله برنامه های پیش بینی شده در این نشست علمی  است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :