کاشف اسرار-مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان،کتاب را یک سرگرمی ارزان قیمت معرفی کرد که با صرف هزینه اندک ، احساس نشاط و خرسندی روحی برای فرد به ارمغان می آورد.

به گزارش کاشف اسرار،علی اصغر عباسی ،با حضور در  آئین بزرگداشت روز کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان،اظهار کرد: «مطالعه باعث تقویت حافظه و اندیشه ورزی و غور در معنا و مفهوم کلام شده  است”؛

وی ادامه داد:”فرد اهل مطالعه به دلیل دایره لغات وسیعتر و درک عمیق تر از اعتماد به نفس بیشتری برای حضور در جمع و اظهار نظر در مباحث تخصصی برخوردار و بیشتر مبادی آداب حسنه اجتماعی است” .

این مسئول،مطالعه کتاب به روش سنتی رابه خاطر درگیر شدن تمامی حواس اعم از بینایی ، لامسه و حتی بویایی بسیار ارزشمند دانست .

عباسی،اعتقاد دارد:”به دست گرفتن کتاب و مطالعه به روش سنتی احساس تمرکز بیشتری به فرد می دهد و این روش در مقایسه با روشهای الکترونیکی هنوز از جایگاه والایی برخوردار است” .

وی کتاب را یک سرگرمی ارزان قیمت معرفی  و ابراز کرد: « کتاب جزو سرگرمی های ارزشمندی است که با صرف هزینه اندک ، احساس نشاط و خرسندی روحی برای فرد به ارمغان می آورد”.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان،خاطر نشان کرد:”نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی در فرزندان و آشنایی نسل آینده از تاریخ گذشتگان در راستای خودشناسی و افزایش دانش و مهارت برای زندگی از جمله مزایای کتاب خوانی در فضای خانواده است “.

به گفته عباسی،جلسات مطالعه ، بررسی و نقد کتاب از ابتدای سال جاری به صورت ماهانه با حضور کارکنان علاقمند و با مدیریت رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان برگزار می شود /

وی در پایان ،متذکر شد: هفتمین نشست این سلسله جلسات مصادف با روز بزرگداشت کتاب ، کتاب خوانی و کتاب دار برگزار شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :