کاشف اسرار-مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان،تعداد خانوار مصرف کننده نفت سفید استان را  ۶۰ هزار عنوان کرد که از این تعداد هشت هزار و۶۸۴ خانوار در مناطق کوهستانی و صعب العبور ،زندگی می کنند.

به گزارش کاشف اسرار،علی اصغر عباسی ،با اعلام توزیع ۴۱ میلیون و ۱۶۶ هزار لیتر نفت سفید در قالب پنج کالابرگ گیلان،اظهار کرد: از این مقدار ۷ میلیون و ۸۶۰ هزار لیتر به مناطق صعب العبور و ییلاقی ارسال شد.

وی  درباره سوخت رسانی به مناطق روستایی و ییلاقی که بخش مهمی از مصرف کنندگان نفت سفید  گیلان است،بیان کرد: گفت : « با برنامه ریزی های انجام شده،سوخت رسانی مطلوب به مناطق سردسیر و برف گیر از ابتدای سال انجام شده و همچنان تداوم دارد ،بنابراین ساکنین این مناطق نگران تامین سوخت زمستانی نباشند. »

این مسئول،تعداد  خانوار مصرف کننده نفت سفید گیلان را  ۶۰ هزار عنوان کرد که از این تعداد هشت هزار و۶۸۴ خانوار در مناطق کوهستانی و صعب العبور استان زندگی می کنند.

به گفته عباسی،تعداد ۵۵ فروشندگی فعال در این مناطق وظیفه سوخت رسانی به این خانوارها را برعهده دارد.

 وی متذکر شد:از ابتدای سال تاکنون، یک میلیارد و ۱۴ میلیون و ۳۶۰هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی اعم از بنزین (سوپر و معمولی ) ، نفت گاز ، نفت سفید در گیلان توزیع شد که این میزان حاکی از کاهش مصرف ۲درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان،ادامه داد:۶۹۹ میلیون و ۱۳۳ هزار لیتر بنزین (معمولی و سوپر)، ۴۱ میلیون و ۱۶۶ هزار لیتر نفت سفید ، ۲۷۴ میلیون و ۶۱ هزار لیتر نفت گاز غیر نیروگاهی میزان مصرف فرآورده  های نفتی از ابتدای سال تاکنون در استان است .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :