کاشف اسرار-بعد از ظهر دیروز،مراسم افتتاح پنجمین پل عابر پیاده مکانیزه رشت واقع در بلوار قلی پور و تقاطع شهرک گلزاران این شهر با حضور شهردار،معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهردار و هم چنین مدیر منطقه یک شهرداری و رئیس جهاد دانشگاهی گیلان؛افتتاح شد.

photo_2016-12-28_00-29-39 photo_2016-12-28_00-25-50

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،هنگام افتتاح این سازه،مشاهده شد،کنتور برق آن به منظور استفاده شهروندان از آسانسورهای نصب نشده است.

photo_2016-12-28_00-26-50

یکی از دست اندرکاران  ساخت این پل ادعا دارند که هزینه کنتور برق در اردیبهشت ماه واریز شده،لکن تاکنون نسبت به وصل آن اقدامی نشده و صحت و یا سقم آن در دست بررسی بوده،لکن عدم نصب کنتور در عکس مشهود است.

آسانسورهای این پل فافد شاسی از بیرون بوده و به دلیل نداشتن کنتور برق،قابلیت استفاده را ندارد،ضمن این که عملیات سیمان کاری درب ورودی آن ظرف حدود سه روز قبل و تقریبآ متقارن با بارش برف صورت گرفته است.

photo_2016-12-28_00-24-31

هم اکنون فقط پل های معمولی این سازه قابلیت استفاده را دارد و برای ساخت آن حدود ۵ میلیارد ریال هزینه شده که با احتساب جابه جایی تاسیسات برق،به ۷ میلیارد ریال  رسیده است.

کارفرمای این پل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری رشت،ناظر آن جهاد دانشگاهی استان گیلان و مجری کانون آگهی و تبلیغاتی آفتاب گرافیک بوده که ظرف مدت سه ماه ساخته شده است.

لازم به تاکید است در دوره  فعالیت “سید محمد علی ثابت قدم“در سمت “شهردار رشت“،این شهر شاهد ساخت و بهره برداری از پل های  متعدد عابر پیاده مکانیزه برای ایمن بودن تردد عابرین پیاده؛بوده و این همت والای مجموعه این نهاد غیر عمومی دولتی،جای قدردانی دارد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :